REALITY 11-1.B třída mužů, sk. B

  • 2. kolo, 12. 8. 2023

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    SK FC Křižanov, z.s.

    5:2
  • 3. kolo, 20. 8. 2023

    TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    5:3
  • 4. kolo, 25. 8. 2023

    SLAVOJ POLNÁ

    vs

    TJ SOKOL JAMNÉ

    4:1
  • 4. kolo, 26. 8. 2023

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    Tělocvičná jednota Sokol Jamné

    4:1
  • 5. kolo, 3. 9. 2023

    Tělovýchovná jednota Sokol Bohdalov, z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    7:2
  • 6. kolo, 10. 9. 2023

    TJ Vladislav, spolek

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    3:0
  • 7. kolo, 17. 9. 2023

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    TJ Rozsochy, z.s.

    2:0
  • 8. kolo, 23. 9. 2023

    TJ Velký Beranov 1975, z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    1:0
  • 9. kolo, 30. 9. 2023

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    Sportovní klub Pernštejn Nedvědice, z.s.

    0:5
  • 10. kolo, 7. 10. 2023

    FK Rudíkov, z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    3:0
  • 11. kolo, 14. 10. 2023

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    SK Transformátor Počítky z.s.

    0:2
  • 12. kolo, 22. 10. 2023

    Fotbalový klub TJ Radešínská Svratka z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    3:1
  • 13. kolo, 28. 10. 2023

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    Sportovní klub Moravské Budějovice z.s.

    1:2
  • 1. kolo, 4. 11. 2023

    FSC Stará Říše z. s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    1:0
  • 16. kolo, 24. 3. 2024

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

    4:3
  • 17. kolo, 31. 3. 2024

    Tělocvičná jednota Sokol Jamné

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    0:0
  • 18. kolo, 6. 4. 2024

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    Tělovýchovná jednota Sokol Bohdalov, z.s.

    2:5
  • 19. kolo, 13. 4. 2024

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    TJ Vladislav, spolek

    1:6
  • 20. kolo, 21. 4. 2024

    TJ Rozsochy, z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    3:0
  • 21. kolo, 27. 4. 2024

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    TJ Velký Beranov 1975, z.s.

    2:1
  • 22. kolo, 5. 5. 2024

    Sportovní klub Pernštejn Nedvědice, z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    3:0
  • 23. kolo, 11. 5. 2024

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    FK Rudíkov, z.s.

    2:2
  • 24. kolo, 19. 5. 2024

    SK Transformátor Počítky z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    7:2
  • 25. kolo, 25. 5. 2024

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    Fotbalový klub TJ Radešínská Svratka z.s.

    3:6
  • 26. kolo, 2. 6. 2024

    Sportovní klub Moravské Budějovice z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    1:4
  • 14. kolo, 8. 6. 2024

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    vs

    FSC Stará Říše z. s.

    3:1
  • 15. kolo, 15. 6. 2024

    SK FC Křižanov, z.s.

    vs

    SLAVOJ POLNÁ z.s.

    3:3