Moravskoslezská divize skupina D - 28. kolo pá 31. 5. 2024 18:00

SLAVOJ POLNÁ z.s.

vs

FC Velké Meziříčí, z.s.

1:4 (1:3)

Branky: 10. K. Labaran - 3. J. Kokorský , 13. J. Kokorský (p.) , 25. J. Kokorský , 53. J. Kokorský

ŽK: 64. M. Sysel

Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - Machorek Jakub, Jahoda Jaroslav

Počet diváků: 125.

P. Duba - J. Žíla (84. J. Šimek), D. Voráč (78. J. Fuxa), I. Kazlou, O. Skryja (46. T. Čaloud), F. Vošmera (72. P. Chalupník), V. Haala, M. Pecina, K. Labaran, V. Voráček (46. F. Zid), T. Diviš

M. Lancman - A. Havlík (86. J. Šimáček), V. Hron, M. Svoboda (82. M. Malata ), D. Raus (79. M. Malata), L. Císař, J. Jonáš, J. Kokorský, R. Šuta, M. Sysel (86. J. Halcin), D. Chlup

Zápas, který Slavoj odehrál již v pátek, aby mohl posílit v neděli bojující B tým o záchranu, bohužel A týmu vůbec nevyšel. Nepovedlo se nám chytit začátek utkání, kdy jsme již ve třetí minutě prohrávali 0:1. V 10. minutě sice předvedl krásnou individuální akci Labaran, který přešel celé hřiště a z pozice vápna vyrovnal na 1:1. Hned o dvě minuty později však přišla chyba domácí obrany, kdy po faulu Skryji rozhodčí Nejezchleb nařídil pokutový kop a bylo to 1:2.

Slavoj nemohl najít recept na dobře kombinující Velké Meziříčí. Příčina byla v malém pohybu a velmi roztaženém bloku, kdy náš tým soupeře marně naháněl bez míče a všude byl pozdě. Ve 25. minutě to bylo již 1:3. Mohlo to být i více, ale Duba předvedl pár dobrých zákroků.

Do druhého poločasu nastoupil Slavoj se dvěma změnami na levé straně, kdy Fateh nahradil Voráčka a Skryju nahradil Čaloud, ale ani to nepomohlo. Slavoj sice trochu zvýšil tempo, ale bylo to stále málo. Příliš mnoho ztrát a nepřesností snižovalo výkon celého týmu. V 53. minutě o osudu utkání rozhodl opět Kokorský, který v utkání vstřelil všechny branky soupeře.

Utkání poté bylo nahoru dolů, ale žádný další gól nepřineslo. Slavoj doma předvedl jeden z nejslabších výkonů za poslední rok, a tak si Velké Meziříčí zaslouženě odvezlo výhru.

Ohlasy

Slavoj Polná, Lukáš Adamec (trenér): Těžko z naší strany cokoliv hodnotit. Zápas se nám hrubě nepovedl po všech stránkách. Prohrát se může, ale ne takto. To, že některým našim stěžejním hráčům dochází pára, je evidentní, na to se ale nemá smysl vymlouvat, všichni to mají stejné. Věřím, že se dáme dohromady a ve zbývajících dvou zápasech odčiníme dnešní fiasko. Gratuluji Velkému Meziříčí k záchraně.