dorost - SK Pernštejn Nedvědice 5:4 (4:1)

Dorost doma vítězně, i když to bylo nakonec drama.

1. třída dorostu, sk. B - 13. kolo so 13. 4. 2024 13:00

SLAVOJ POLNÁ

vs

SK PERNŠTEJN NEDVĚDICE

5:4 (4:1)

Branky: 4.Chalupník, 6.Laštovička, 12.Chalupník, 45.Mundok, 52.Mikulinec - 38.Bednář, 71.Šibor, 74.Haňáček, 84.Šibor

ŽK: 20. Chalupník, 50.Vebr, 72.Jaroš, 82. Jaroš

ČK:82. Jaroš

Rozhodčí: Jonáš

Počet diváků: 85.

Jaroš - Vlček Martin (46.Sedmík), Rosický (67.Rosický), Vebr, Křesťan Pavel (67.Vlček David), Laštovička, Mundok, Mikulinec, Vrbecký, Koubek, Chalupník

Kučírek - Litoborský, Šibor, Humpola, Kalda, Lepka, Bednář, Hanáček, Přikryl, Navrátil, Jaroš (37.Holánek)

Již v 8.minutě vedl dorost 2:0 a do poločasu dal ještě dvě další branky a jednou inkasoval. V první půli měli kluci ještě několik šancí, ale více gólů nepadlo.

Kdo by v druhé půli čekal že Slavoj si dojde ke klidnému vítězství tak se mýlil, v 52.minutě přidal na 5:1 Mikulinec, ale Nedvědice z toho udělali drama, kdy v 84. minutě na 5:4 snížil Šibor. Slavoj ale vítězství udržel a je tak dále ve hře o postup, kdy Radostín pouze remizoval a tím se Slavoj posunul na skóre na první místo v tabulce.