1.B třída mužů, sk. B - 18. kolo so 6. 4. 2024 15:30

SLAVOJ POLNÁ

vs

FC BOHDALOV

2:5 (1:2)

Branky: 33. M. Havlíček (p.) , 90. F. Zid - 1. A. Neuman , 28. V. Koukal , 47. V. Pokorný , 73. V. Pokorný , 76. A. Neuman

ŽK: 40. Z. Smutný , 82. F. Vrbecký , 84. P. Juříček - 8. V. Koukal , 19. L. Krčál , 33. M. Martinčič , 65. O. Chalupa , 69. B. Křesťan , 82. V. Pokorný

Rozhodčí: Chromý Karel - Růžička Štěpán, Kalaš Ludvík

Počet diváků: 250.

K. Sehnal - D. Drápela, A. Kasal (76. F. Vrbecký), Z. Smutný (73. L. Čaloud), P. Juříček, M. Havlíček, A. Apfelthaler, F. Zid, A. Brukner (80. L. Holub), J. Fuxa, M. Drápela

M. Martinčič - P. Fabík, B. Křesťan, L. Krčál, M. Krčál - A. Neuman, V. Pokorný, V. Koukal (88. V. Novák), M. Chmelař - L. Klimeš (73. V. Švoma) - O. Chalupa

Do utkání hosté nemohli vstoupit lépe, Aleš Neuman se krátce po úvodním hvizdu ve své klasické akci po křídle dostal až před branku a nezaváhal - 0:1. Další gól přidal hlavou Vojtěch Koukal po výborném rohu Víta Pokorného ve 28. minutě - 0:2. Další velké šance hosté neproměnili, naopak dostali domácí zbytečnou penaltou do hry, střelcem byl Lában - 1:2. Michal Martinčič však své zaváhání v dalším průběhu zápasu několikrát odčinil. Poté bohdalovští opět zahodili pár šancí, ale mrzet je to nemuselo, protože druhý poločas jsme začali jako ten první.

Hosté si vedení pohlídali

Luboš Klimeš, hrající výborný zápas, se uvolnil na hranici vápna, jeho střílenou přihrávku vyrazil brankář na penaltu a Pokorný z první skóroval - 1:3. Výborně hrající Pokorný poté přidal další branku a nakonec si Aleš Neuman zopakoval akci z první minuty a potvrdil tak zasloužené vítězství - 1:5. Domácí už jen v závěru korigovali skóre díky Fatehovi Zidovi - 2:5

Ohlasy

Sokol Bohdalov, Roman Velín: Na první pohled jasné vítězství, ale opět od všech odbojované, důležité bylo také nastoupení Oldy Chalupy, který dal hře opět jistotu a řád z pozice stopera. Děkujeme fanouškům za opět početnou podporu.

Slavoj Polná, Radek Havlíček: Průběh utkání výrazně ovlivnili vstupy do obou poločasů, inkasované branky v 1. a 46. minutě a individuální chyby. Hosté svojí výškovou převahou a důrazem určovali ráz utkání. Hráči Bohdalova většinu svých šancí proměnili, zatímco domácím hráčům se to nedařilo. I přesto bych chtěl pochválit hráče, že i za nepříznivého stavu to nezabalili a snažili se hrát konstruktivně až do konce utkání. Náš velmi mladý tým zbírá zkušenosti.

Autor fotek: Ivo Havlík