muži B - FK TJ Radešínská Svratka 3:6 (0:4)

1.B třída mužů, sk. B - 25. kolo so 25. 5. 2024 16:30

SLAVOJ POLNÁ z.s.

vs

Fotbalový klub TJ Radešínská Svratka z.s.

3:6 (0:4)

Branky: 63. T. Diviš , 82. Z. Smutný , 89. Z. Smutný - 18. O. Klimeš , 28. M. Horych , 33. D. Šikula , 44. P. Lhoták , 59. D. Šikula , 72. D. Šikula

ŽK: M. Havlíček , 64. J. Fuxa , 87. Z. Smutný - 38. D. Šikula , 63. P. Šustáček , 85. M. Horych

Rozhodčí: Zadina Petr - Surán Vlastimil, Šabacká Lucie

Počet diváků: 82.
Střely na bránu::, Střely mimo::, Rohy::, Ofsajdy::, Fauly::.

J. Mezera - J. Žíla, M. Havlíček, T. Čaloud (78. D. Mühlfeit), A. Apfelthaler, I. Kazlou (62. Z. Smutný), A. Brukner (60. M. Drápela), J. Fuxa (78. J. Vampola), D. Drápela, T. Diviš, P. Juříček

J. Vařejka - M. Blaha, J. Pech, T. Smolík (46. J. Požár), Z. Starý - D. Šikula, V. Skryja, O. Klimeš, D. Požár (75. P. Císař) - M. Horych, P. Lhoták

Zápas o naději na udržení se v I.B třídě náš tým absolutně nezvládl a propadl ve všech ohledech – od nasazení až po střeleckou nemohoucnost. Slavoj již ve 28. minutě prohrával 0:3 a těsně před koncem poločasu inkasoval další gól, který hráčům rozhodně nepřidal na sebevědomí. Druhou polovinu zápasu se Slavoj pokusil o něco více, ale marně. Ani stoprocentní šance, jako například prázdná brána při příležitostech Labána a Žily, nenašly svůj cíl. Bylo vidět, že Slavoj neměl svůj den, zatímco hosté proměňovali každou střelu. Ke konci utkání snížil dvěma brankami Smutný, který jako střídající hráč alespoň částečně korigoval výsledek, ale bohužel to bylo ze strany Slavoje vše. B tým si tak výrazně zkomplikoval boj o záchranu a nezbývá než doufat, že v posledních třech kolech kluci zabojují a dokáží předvést zázrak, který jim zajistí setrvání v I.B třídě.