1.B třída mužů, sk. B - 15. kolo so 15. 6. 2024 16:30

SK FC Křižanov, z.s.

vs

SLAVOJ POLNÁ z.s.

3:3 (2:0)

Branky: 31. M. Procházka , 37. M. Procházka , 93. D. Fendrych - 56. Z. Smutný , 73. Z. Smutný (p.) , 88. M. Havlíček

ŽK: 45. P. Kaštan , 65. D. Fendrych - 65. I. Kazlou , 88. M. Drápela , 90. F. Vošmera

ČK: 78. Z. Smutný

Rozhodčí: Šrámek Zdeněk - Muzikář Ondřej, Dostál Petr

Počet diváků: 150.

J. Švejda - L. Liška (88. B. Horníček), P. Kaštan, A. Nedoma, D. Fendrych, M. Procházka, M. Petr (69. T. Malec), D. Bajer, J. Horníček, L. Kopáček, L. Halámek (69. P. Bajer)

K. Sehnal - M. Drápela (88. L. Čaloud), M. Havlíček, I. Kazlou, F. Vošmera (90. P. Juříček), D. Drápela (51. F. Zid), Z. Smutný, T. Čaloud, J. Fuxa, V. Voráček, T. Diviš

Zápas o udržení v I.B třídě měl Slavoj ve svých rukou. Ranní prohra Jamného dávala Slavoji jasnou šanci, že pokud vyhrají v Křižanově, udrží se v I.B třídě i na další ročník.

Zápas se odehrával za silného deště, a naše rezerva, posílená o hráče z A týmu, nezačala dobře. Do poločasu tým prohrával 2:0. V druhé půli se ale Slavoj vzchopil a podařilo se mu otočit zápas na 3:2. V poslední minutě nastavení však domácí kopali trestný kop z 30 metrů a Fendrych vymetl šibenici, čímž poslal náš tým po 14 letech do okresního přeboru.