Branky: 8. J. Merunka , 47. L. Kolčava - 105. Z. Smutný

ŽK: 76. P. Soukup , 86. P. Honzárek , 105. T. Marek - 38. I. Kazlou , 44. V. Haala , 96. Z. Smutný , 99. P. Duba

Rozhodčí: Rosický Jakub - Pavlas Jiří, Žaloudek Marek

Počet diváků: 400
Střely na bránu::, Střely mimo::, Rohy::, Ofsajdy::, Fauly::.

D. Švec - P. Honzárek, M. Řezáč, V. Ganobjak, D. Jančík, L. Kolčava, J. Merunka (52. V. Zach), M. Eremiáš (66. J. Moravec), D. Vlček, P. Pech (87. T. Marek) - P. Soukup

P. Duba - M. Drápela (46. J. Fuxa), T. Čaloud, D. Voráč, I. Kazlou, V. Haala, M. Pecina, K. Labaran, V. Voráček (87. Z. Smutný), F. Sobotka, T. Diviš

­Začátek zápasu nezačal pro Slavoj dobře, kdy už od 8.minuty prohrával 1:0, kdy se trefil Meruňka. První střelu na domácího brankáře vyslal až v 16.minutě Khalid, ale ta neměla potenciál skončit brankou. První půli se hrálo po většinu hrací doby bez šancí, kdy za zmínku stojí pouze šance Ilyi, který trefil jen domácího brankáře a poté hned šance domácích z trestného kopu, který Duba vyrazil.

Druhá půle nezačala pro Slavoj dobře a hned ve 47.minutě z rohu inkasoval podruhé, kdy se hlavou trefil Kolčava. Hned o tři minuty později opět z rohu a opět hlavou Speřice trefily břevno. Od té chvíle, ale Slavoj zabral a soupeře přehrával, ale chyběla mu finální přihrávka. V 64.minutě mohl jít do prázdné brány Čaloud, ale domácí brankář ho za vápnem nekompromisně sestřelil, přičemž se sám zranil a správně obdržel červenou kartu. Následný trestný kop Voráče, ale gólem neskončil. Slavoj v podstatě v posledních 30.minutách přišpendlil Speřice na vápno, ale bohužel se branky nedočkal a když ano, tak nepochopitelný verdikt pomezního sudího v 90.minutě, který odmával offsajd, který viděl jen on. Předtím se mohla pískat i penalta, ale hlavní rozhodčí zavřel obě oči. Kdyby jedna z těchto příležitostí skončila gólem, měl Slavoj ještě 15.minut čas na srovnání skóre, nastavení bylo kvůli ošetření domácího brankáře, kterému tímto přejeme brzké uzdravení. Ve 105.minutě se Slavoj dočkal, kdy se z rohu trefil Zdeněk Smutný. I přes nepřesné výroky rozhodčích se Slavoj musí zlobit jen sám na sebe, kdy v posledních utkáních nedokáže dotáhnout finální přihrávku, nebo být přesnější v zakončení při vytvořených šancích.