31.03.2023 20:59
počet zobrazení: 149

Byl to skvělý zápas, culil se čtyřgólový kanonýr víkendu Milan Havlíček

Deník Vysočina napsal
Záloha Slavoje Polná zdolala doma Přibyslavice 6:2 (3:1). K výhře své spoluhráče Milan Havlíček nasměroval už v první půli, kdy mezi devatenáctou a třicátou minutou zaznamenal čistý hattrick.

Po změně stran přidal ještě další zásah a stal se kanonýrem Jihlavska uplynulého víkendu. „Byl to skvělý zápas. Super týmový výkon, dal jsem čtyři góly, není si na co stěžovat,“ pochvaloval si ještě dva dny po utkání devatenáctiletý střelec.

I když… Milan Havlíček nepatří k vyhlášeným kanonýrům. V dosavadním průběhu sezony skóroval pouze čtyřikrát, takže své konto nyní zdvojnásobil. „Většinou hraji ve středu zálohy. Až teď v neděli mě trenér po dlouhé době postavil do útoku,“ prozradil Havlíček.

Ten se na nedělní utkání za béčko rozehrál už v sobotu, kdy nastoupil za první tým na jedenáct minut v přeborovém klání v Kamenici nad Lipou. Tam však on i spoluhráči vyšli střelecky naprázdno.

Možná polenským fotbalistům neseděly sobotní nepříjemné povětrnostní podmínky. „V Kamenici bylo hodně aprílové počasí. V neděli u nás to bylo lepší, bylo hezky,“ souhlasí Havlíček, který na větší šanci v prvním celku trpělivě čeká.

„V mužích jsem prvním rokem, takže trénuji s áčkem, ale chodím hrát hlavně za béčko,“ netajil hráč, který si nepamatuje svůj podobný střelecký kousek: „Tohle byl dokonce možná i první hattrick v kariéře, natož pak čtyři góly,“ uzavřel s úsměvem Milan Havlíček.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­