17.02.2019 21:53
počet zobrazení: 783

FC Vysočina (juniorka) - muži A 3:2 (2:2)

Komentář k prvnímu přátelskému uktání v zimní přípravě 2019.
Až gól deset minut před koncem rozhodl o vítězství fotbalistů jihlavské juniorky v přípravném zápase s divizní Polnou, pro kterou šlo o první herní test.

Juniorka se tlačila do zakončení, ale svoje šance neproměnila. Naopak hosté potvrdili pověst produktivního týmu a Válek je poslal do vedení. „Poté jsme však udělali dvě chyby pramenící z našeho náročného programu i nerozehranosti a Jihlava skóre otočila,“ řekl polenský kouč Michal Lovětínský. Jeho tým však minutu před pauzou dokázal srovnat, když se trefil Rod.

Ve druhém dějství se hra vyrovnala. O výhře Vysočiny rozhodl deset minut před koncem Sargsyan.

„Domácí byli běhavější a bylo vidět, že jsou v jiné fázi přípravy. Z mého pohledu ale panuje spokojenost. Dostali jsme se na velké hřiště a mohl jsem nasadit a vidět v akci všechny hráče,“ dodal Lovětínský.

„Utkání mělo v první půli slušné parametry. Ve druhém dějství šla úroveň hry, tempo i nasazení dolů. Jsem rád, že jsme alespoň dokázali vstřelit vítěznou branku,“ okomentoval přípravný duel trenér juniorky Michal Kadlec.

Góly: 26. a 38. Mašić, 80. Sargsyan - 20. Válek, 44. Rod

Jihlava jun.: Dutka - Vašíček, Rodan, Kolčava, Řezáč (85. Svatík) - Karmazín, Svatík (60. Urbánek), Šteffl (46. Mory), Šargsyan - Časta (70. Šteffl), Mašić

Slavoj Polná: Skočdopole - Holub, Čížek, Fadrný, Kubec - Rod, Kavka, Klíma, Šerý - Válek, Pecina
Střídali: Mezera, Bajer, Voráč, Voráček, Apflthaler, Šimek

 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­