Moravskoslezská divize skupina D - 6. kolo so 9. 9. 2023 16:00

Rozhodčí: Landsman - Svoboda, Holub

Počet diváků: 456

Duba - Diviš, Sobotka, Baba Labaran, Pecina, Haala, Bradáč, Kazlou, Voráč (87. Apfelthaler), Čaloud (46. Fuksa, 90. Voráček), Drápela (90. Brukner)

Soukal - M. Pavlík, Pabousek (65. J. Panský), Hloušek, A. Novák (75. Šenk), Cakl, Fikar, Coufal (65. Bajer), Miška, Válek, J. Pavlík (65. V. Novák)

Druhé domácí utkání za sebou, kvůli tradiční polenské mrkvancové pouti se hrálo za pěkného počasí a početné divácké kulise, kdy na stadion zavítala necelá pětistovka diváků. Vstup do utkání měl lepší Slavoj, kdy už v šesté minutě šel ze strany sám na brankaře Ilya Kazlou, ale v zakončení minul branku. Poté ale začali hrát hosté a několikrát se musel vytáhnout Duba, který byl po celý zápas ­velkou oporou. Nejprve v 16.minutě vyrazil střelu Havlíčkova Brodu a ve 41. minutě vyrážel napodruhé. Ve 36.minutě hlavička hostujícího hráče skončila na břevně. Havlíčkův Brod byl v prvním poločase lepším týmem, kdy Slavoj se zmohl pouze na dva brejky, jinak více zodpovědně bránil.

Začátek druhé půle se odvíjel ve stejném duchu, ale bez větších šancí hostů. Postupem času Slavoj začal více napadat a v 64.minutě po velké chybě stopera Nováka, kdy mu Khalid vypíchl balon a v samostatném nájezdu ještě přihrál Ilyovi a ten do prázdné brány otevřel skóre utkání. Poté se obraz hry otočil, kdy si hráči Slavoje začali více věřit a soupeř se v podstatě nedostal k žádné šanci. V nastaveném čase, ještě napodruhé zafungovala spolupráce Ilya - Khalid, kdy se role otočili a Ilya nahrál Khalidovi na gól. Slavoj Tak drží skvělou domácí bilanci, kdy ještě neprohrál a se ziskem 13 bodů je na čtvrtém místě což předčilo i to největší očekávání. Příští týden zajíždíme v sobotu 16.9 v 7:30 do Břeclavi, kdy výkop je v 10:15.

Ohlasy

Lukáš Adamec (trenér): První poločas se nám nepovedl a podržel nás brankář Duba. Ve druhém poločase jsme využili chybu soupeře a šli jsme do vedení. Byla krásná atmosféra, umocnil to druhý gól v nastavení