Moravskoslezská divize skupina D - 5. kolo ne 3. 9. 2023 16:00

Branky: 15. K. Labaran, 84. M. Pecina (p.)

ŽK:68. I. Kazlou, 71. T. Čaloud, 89. P. Duba - 52. A. Mach, 60. Č. Vitásek, 84. T. Jícha

Rozhodčí: Jahoda Jaroslav - Terber Ondřej, Vařacha Jan

Počet diváků: 299

P. Duba - M. Drápela (87. A. Apfelthaler), T. Čaloud (85. J. Fuxa), D. Voráč (79. T. Krečman), I. Kazlou, K. Labaran, V. Bradáč, V. Haala, M. Pecina, F. Sobotka, T. Diviš

T. Jícha - O. Horák, J. Jiroušek (69. J. Dočekal), P. Severa (69. D. Galia), T. Trojánek, S. Švoma (78. M. Srnský), D. Krajčo, A. Mach (57. D. Novotný), M. Šerý, Č. Vitásek, R. Sodomka

­Vstup do utkání měli lepší hosté. V 1. minutě po centru zprava z dobré pozice střílel Sodomka k tyči, ale brankář Duba jeho pokus vyrazil. V 5. minutě po rohu Vitásek zakončil nad branku. Ve 12. minutě se objevil v dobré pozici Šerý, ale jeho pokus končí také nad brankou Duby. Nedáš dostaneš zafungovalo v 15. minutě, kdy rychlý protiútok zakončil přesně Khalid Labaran. Žďár byl v první půli velice fotbalový a na dlouhý čas vždy přišpendlil Slavoj na vlastní polovinu, ale výborně bránící domácí tým i někdy s trochou štěstí dokázal všechny situace odvrátit.

Druhý poločas se hosté snažili o vyrovnání, ale stejně jako první poločas se jim velice dobře hrající obrana a v podstatě celý tým Slavoje nepodařilo dostat do vyložené šance. Slavoj v druhé půli byl více aktivní a dostával se do brejků, který využil Ilya Kazlou na kterého byla v 84.minutě písknuta penalta a Marek Pecina nedal Jíchovi šanci. Slavoj si tak připsal vybojované body, ikdyž Ždár byl velice silný soupeř, který předváděl pěkný fotbal, na Slavoj to nestačilo. Příští zápas hrajeme opět doma na polenskou pouť a to v sobotu 9.9 v 16:00 hodin s Havlíčkovým Brodem.