Report ze zápasu SLAVOJ POLNÁ vs. SFK VRCHOVINA

Moravskoslezská divize skupina D - 3. kolo ne 20. 8. 2023 16:30

ŽK: 80. T. Čaloud , 83. J. Fuxa - 78. A. Boušek , 90. J. Batelka , 91. D. Šteffl , 93. D. Bača

Rozhodčí: Fabeš Roman - Landsman David, Vařacha Jan

Počet diváků: 348

P. Duba - V. Bradáč, V. Haala, M. Pecina, J. Holub, F. Sobotka, T. Diviš (73. J. Fuxa), I. Kazlou (89. M. Drápela), T. Čaloud, D. Voráč, A. Apfelthaler (79. V. Voráček)

P. Šmída - J. Batelka, T. Sádecký, V. Dobrovolný, D. Bača - F. Nečas, M. Jícha (73. F. Jelínek), D. Šteffl, P. Sytař (59. A. Boušek) - P. Partl (59. M. Pulkrábek), T. Duba

Druhý domácí zápas proti extřetiligovému soupeři zvládl Slavoj skvěle, ikdyž bere jen bod. Začátek zápasu byl v režii Slavoje, který si dokázal vytvořit pár brankových příležitostí a několik rohů. Za zmínku stojí hlavně střela Voráče, který v 9.minutě střílel z velké dálky, ikdyž jeho střela mířila přímo­ do šibenice tak ji hostující brankář Šmída vytěsnil na roh. Hosté se dostali do hry až po pauze na občerstvení, ale domácí obrana v čele s Dubou vše ubránila a nepustila hosté z Nového Města ­na Moravě do žádné vážnější šance.

Druhá půle byla hodně podobná jen s tím rozdílem, že do 80. minuty se nekonala žádná větší šance na obou stranách. Hosté 20.minut před koncem hodně Slavoj zatlačili, ale tomu se povedlo několikrát jít do brejku avšak bez gólového efektu. Bod s takto silným soupeřem je velice cenný , i když mohli být tři, kdyby Slavoj byl přesnější v koncovce nebo dokázal lépe vyhodnotit některé brejkové situace. Příští zápas hrajeme v neděli v Pelhřimově výkop je v 16:30.

Ohlasy

Lukáš Adamec: Musím kluky velice pochválit, jak již třetí zápas v řadě ukazují že žádnému soupeři nedáme nic zadarmo.