1.B třída mužů, sk. B - 13. kolo so 28. 10. 2023 14:30

Branky: 12. T. Diviš - 62. J. Benda , 73. J. Horecký

ŽK: 33. J. Bohdálek, 55. Z. Smutný - 50. V. Novotný, 90. K. Svoboda

Rozhodčí: Myška Roman - Růžička Štěpán, Rogožan Milan

Počet diváků: 100

J. Mezera - A. Apfelthaler, Z. Smutný (71. D. Mühlfeit), M. Tomas, L. Čaloud (89. Š. Mikulinec), J. Bohdálek, M. Drápela, T. Diviš, F. Vrbecký (66. F. Vala), A. Brukner (66. J. Šimek), M. Průža (71. A. Kasal)

L. Rumíšek - J. Benda, P. Benda, K. Svoboda, M. Neubauer (89. L. Stehlík), M. Pařízek, O. Fedra (86. M. Premar), J. Horecký, J. Tržil (77. J. Kodajek), J. Kosmák, V. Novotný

Rezerva Slavoje v prvním poločase vstřelilo branku z penalty, ale to proti rozjetým Moravským Budějovicím na body nestačilo.

SK Moravské Budějovice Libor Stehlík (vedoucí): Věděli jsme, že nás nečeká jednoduché utkání, a to se potvrdilo. V prvním poločase jsme si vytvořili spousty šancí, ale vše končilo vysoko nad a do kabin ­se šlo za stavu 1:0 pro domácí, když proměnili pokutový kop. Do druhého poločasu jsme šli s jediným cílem, a to pokračovat stále aktivně dopředu, a to přineslo své ovoce. Utkání jsme otočili a zaslouženě si odvážíme si plný počet domů.