1.B třída mužů, sk. B - 6. kolo ne 10. 9. 2023 16:00

Branky: 16. F. Macek , 41. P. Petz , 52. F. Macek

ŽK: 36. O. Krátký , 72. P. Petz , 82. D. Veleba - 27. J. Bohdálek , 58. M. Jirka

Rozhodčí: Zamastil Ondřej - Niederle Zdeněk, Martének Aleš

Počet diváků: 120

P. Otruba - J. Martinovský, V. Paločko, M. Chalupa - M. Nevoral, F. Macek (78. M. Hort), F. Nováček (33. J. Orálek), D. Veleba, J. Hrůza - O. Krátký (55. P. Vyletěl), P. Petz (78. K. Čihal)

J. Mezera (46. D. Mühlfeit) - Š. Mikulinec (46. Š. Šejstal) , T. Čaloud, Z. Smutný (67. F. Košina), J. Bohdálek, M. Jirka, M. Drápela, A. Brukner (30. L. Čaloud), J. Bohdálek, D. Drápela, M. Suchý (57. F. Vrbecký)

Slavoj spoléhal na rychlé útočníky, které vysílal do brejkových situací, které byly převážně buď nepřesné nebo domácí obrana jim včas zabránila. Domácí se do své první příležitosti dostali po kolmé přihrávce z poloviny hřiště a úniku Macka, který nekompromisně míč uklidil k tyči hostující branky - 1:0. Poločasové vedení navýšil po totožné akci a prostřelení brankáře Petz - 2:0.

Druhý poločas se nesl v řadě nepřesností na obou stranách hřiště, hra byla neuspořádaná a nestálá. Konečnou podobu výsledku vstřelil po centru opět Macek, po této brance se již utkávání pouze dohrávalo - 3:0.­

Ohlasy

Aleš Martének (vedoucí): Předvedli jsme náš standartní výkon s poctivou defenzivní činností a s vírou, že nějakou branku vstřelíme, což se nám povedlo 3x a zaslouženě jsme zvítězili a opět doma neinkasovali.