1.B třída mužů, sk. B - 5. kolo ne 3. 9. 2023 16:00

Branky: 27.Toman, 44. 50. a 69. Koukal, 45.Boháček, 55.Pokorný, 80.Neuman

ŽK: 32. L. Krčál , 36. P. Fabík , 58. P. Neuman - 30. M. Havlíček , 34. Š. Mikulinec , 46. L. Čaloud

Rozhodčí: Zsihovics - Soukupová, Žďánský

Počet diváků: 100

M. Mundok - P. Neuman, B. Křesťan, P. Fabík, P. Fabík - A. Neuman, D. Toman (79. J. Pokorný), F. Boháček, L. Krčál - V. Pokorný (65. M. Chmelař), V. Koukal

J. Mezera - D. Mühlfeit, F. Vala (82. F. Vrbecký), F. Košina, Š. Mikulinec, L. Čaloud, M. Lában, A. Brukner, M. Šorf (69. J. Bohdálek), J. Staněk (25. J. Šimek), M. Tomas

Do utkání vstoupili lépe hosté. Po úvodním tlaku domácích se jim v 6.minutě podařilo skórovat. Po zmatkách v domácím vápně se nejlépe zorientoval hostující Vala a otevřel skóre tohoto zápasu - 0:1. Poté se odehrával převážně bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. V 26. minutě byl ve vápně faulovaný domácí Aleš Neuman. Pokutový kop si vzal na starost David Toman a s přehledem proměnil - 1:1. Hosté znovu udeřili v 41.minutě. Po rychlém protiútoku přišel centr z pravé strany a Milan Lában hlavou poslal míč za Mundukova záda - 1:2. Konec poločasu patřil však domácím. Ve 44. minutě se po výborně kopnutém rohu, Koukal odstartoval svoji kanonádu - 2:2. Ve 45. minutě vyslal Koukal A. Neumana, ten zatáhl míč do vápna kde vystřelil, hostující brankář Mezera vyrazil na zadní tyč kde byl Boháček a hlavou poslal míč do branky. Do šatně se šlo za stavu 3:2 pro domácí.

Druhý poločas patřil domácím. V 50. minutě si Koukal poradil s obranou i brankářem Mezerou a vstřelil svůj druhý gól v zápase - 4:2. O pět minut později domácí krásnou kombinací dostali až do vápna, kde skóroval Vít Pokorný pátou branku domácích - 5:2. V 59. minutě ­po odpískaném ofsajdu neudržel nervy na uzdě hostující Milan Lában a zakopnul míč. Jelikož to bylo jeho druhé žluté napomenutí, musel hřiště opustit a srazil tak poslední šance hostů výsledek zvrátit na svou stranu. Domácí měli balón pod kontrolou a hostům nic nedovolili. V 69. minutě Koukal završil svůj hattrick. Krásnou střelou z pravé strany přehodil brankáře Mezeru - 6:2. O jedenáct minut později završil domácí kanonádu Aleš Neuman, kde si poradil jak s obranou, tak i brankářem - 7:2.