TJ Sokol Přibyslavice - Slavoj Polná B 5:3 (3:0)

1.B třída mužů, sk. B - 3. kolo ne 20. 8. 2023 16:30

TJ SOKOL PŘIBYSLAVICE

vs

SLAVOJ POLNÁ

5:3 (3:0)

Branky: 13. M. Bukáček, 23. M. Bukáček, 48. M. Bukáček (p.), 72. L. Lopatář, 81. L. Lopatář - 76. M. Čumpl, 82. F. Vala, 91. M. Čumpl

ŽK: 9. P. Mícek , 11. L. Drapák - 16. M. Havlíček , 25. J. Bohdálek

ČK: 47. Š. Šejstal

Rozhodčí: Uhlíř Lukáš - Machát Oldřich, Dvořák Miloš

Počet diváků: 75

F. Pisk - L. Lopatář, L. Drapák (80. S. Roubec), P. Mícek (32. P. Šárka), F. Dvořák (80. L. Zahrádka), J. Uher (63. J. Hricák), T. Kuthan (46. J. Rambousek), M. Bukáček, P. Čermák, L. Vaníček, J. Skrobikowski

Š. Šejstal - Z. Smutný (76. P. Křesťan), F. Vala, J. Bohdálek (54. D. Mühlfeit), M. Čumpl, M. Havlíček, F. Vrbecký, A. Brukner (54. M. Suchý), J. Bohdálek, J. Staněk (73. F. Koubek), D. Drápela

Osm branek a červená karta pro hostujícího gólmana - to byl zápas v Přibyslavicích. Asi 80 diváku vidělo zpočátku od obou týmů technickou hru po zemi s celou řadou krátkých přihrávek. Až ve 13. minutě našel obránce Skrobikowski 40 metrovým dlouhým pasem Bukáčka, ten se zbavil obránce a vymetl všechny pavouky v šibenici hostující branky - 1:0. O dalších 10 minut později ve 23. minutě se při dlouhém výkopu brankáře nějak nedohodli hostující brankář s obráncem, míč mezi nimi prošel a Bukáček nikým neatakován dopravil míč do prázdné branky hostů - 2:0. Aby toho nebylo na hosty málo již v nastaveném čase si na centr za obranu nasprintoval Lopatář, který při byl při kličce ve vápně faulován hostujícím brankářem a ten nejen, že šel předčasně do sprch, ale Bukáček stihl proměněnou penaltou svůj hattrick ještě v první půli - 3:0.

Kdo si z diváků myslel, že i druhá půle bude opět ve znamení domácích, byl zklamán, protože hostující běhaví mladíci i v deseti byli v některých fázích 2. půle lepším týmem, i když v 72. minutě si zpracoval ve vápně hezkou přihrávku domácí Lopatář a křižnou střelou navýšil skóre - 4:0. Potom ještě Lopatář nedokázal po ideálním centru z pravé strany dopravit míč do prázdné branky z malého vápna, protože se mu míč zašmodrchal mezi nohama a z šance nebylo nic, naopak to byli hosté, kteří se ke konci utkání začali prosazovat i střelecky. Nejdříve to byl Čumpl, který vystřelil z hranice vápna a s pomocí tyče snížil - 4:1. Poslední domácí gól vstřelil opět Lopatář, který se v 81. minutě „loudal" po nezdařeném domácím útoku zpět z útočného pásma hostů, ale hostující obránci, kteří na něj zapomněli mu nakonec přihráli míč tak, že mu nezbylo než jej opět dopravit do sítě a navýšit na 5:1. Ke konci utkání to byli hosté, kteří nejdříve snížili v 82. minutě Valou na 5:2 a v již nastaveném čase v 91 minutě si zaběhl za obranu hostující Čumpl a přeloboval nestárnoucího domácího 59 letého brankáře Piska na konečných 5:3.