Moravskoslezská divize skupina D - 14. kolo ne 5. 11. 2023 14:00

SLAVOJ POLNÁ

vs

FC ZBROJOVKA BRNO

1:4 (0:2)

Branky: 70. K. Labaran - 4. O. Kohoutek , 27. P. Juritka , 59. P. Juritka , 63. Z. Toman

ŽK: 52. M. Pecina , 83. T. Krečman - 49. O. Kohoutek , 56. V. Kolečkář

Rozhodčí: TERBER Ondřej - NÁPRAVNÍK Jan, JAHODA Jaroslav

Počet diváků: 150

P. Duba - V. Haala, K. Labaran, F. Sobotka, D. Drápela (76. T. Krečman), M. Drápela (59. D. Voráč), T. Čaloud (76. V. Voráček), O. Skryja (59. J. Fuxa), F. Vošmera, V. Bradáč, M. Pecina (87. T. Diviš)

M. Hložánek - P. Štepanovský (79. F. Kluska), O. Kohoutek (65. D. Džavoronok), P. Juritka (74. O. Prágr), D. Strnad, V. Šmíd, O. Šlapanský, P. Gaszczyk (46. V. Kolečkář), N. Martinek (46. D. Pavlík), Z. Toman, D. Peška

Domácí zahrávali rohový kop, ale míč si bezpečně stáhl gólman Hložánek a rychle rozehrál. Strnad předložil míč Gaszczykovi a po jeho přihrávce se z hranice vápna parádně trefil Ota Kohoutek - 0:1. Ve 27. minutě už to bylo o dvě branky. Šmidovu ukázkovou kolmici dokázali domácí zablokovat jen ke Kohoutkovi, který vyslal do úniku Petera Juritku. Slovenský forvard se kličkou zbavil brankáře a skóroval poosmé v sezóně - 0:2.

Do druhé půle hosté prostřídali, do hry šli čerství hráči Pavlík s Kolečkářem. A první jmenovaný se podílel na třetím zásahu. Toman vybojoval míč a ten se přes Kohoutka dostal právě k Pavlíkovi, jehož přihrávku zužitkoval povedeným lobem znovu Peter Juritka - 0:3. Za další čtyři minuty přidali Zbrojováci čtvrtý zásah. Odražený míč si našel Šmid a po jeho přiťuknutí pálil zpoza vápna přesně Zdeněk Toman - 0:4. Domácí si vzali slovo až dvacet minut před koncem, kdy Hložánka připravil o čisté konto Labaran - 1:4. Díky výhře mají Brňané před druhým Lanžhotem aktuálně pětibodový náskok