Moravskoslezská divize skupina D - 11. kolo ne 15. 10. 2023 15:00

Branky: 20.Raab, 45+1. Hanuš - 90+1. Sobotka

ŽK: Toczyski,Raab - Sobtoka, Haala, Šejstal, Diviš

Rozhodčí: Terber - Denev, Nápravník

Počet diváků: 85

Ulrich - Rudyk (68.Červík), Dostálek (68.Horký), Bílek (58.Ferlay), Džupenjuk, Šíp, Toczyski, Hanuš, Fall, Daněk, Raab

Duba - Sobotka, Voráček, Labaran, Pecina, Haala, Fuxa, Vošmera (76.Diviš), Skryja (59.Smutný), Drápela, Čaloud (89.Brukner)

První poločas patřil domácímu týmu, který ze dvou rohových kopů vstřelil dvě branky. Slavoj v první půli neměl žádnou šanci a neodehrál moc dobrý poločas. Líšeň byla hodně aktivní a velice důrazná a zatápěla polenské obraně.
V druhém poločase Slavoj zabral a od 60.minuty si dokázal vytvořit i tlak. Největší šanci měl Labran, který šel sám na brankáře Líšně, ale jeho zakončení zablokoval domácí obránce. Slavoj se tlačil dopředu, ale bez brankové příležitosti. Líšeň mohla potvrdit výsledek v 8­7.minutě, kdy faul na malém vápně Líšeň zakončila nařízenou penaltu nad Dubovu branku. Slavoj udeřil v 91. minutě, kdy po rohu hlavou snížil Franta Sobotka. Po nastaveném čase kopal přímý kop Marek Pecina z hranice vápna, ale bohužel trefil zeď. Musíme za druhý poločas pochválit Patrika Dubu, který držel naděje Slavoje a minimálně chytil tři brankové příležitosti domácích. Další zápas se Slavoj představí proti Lanžhotu v neděli ve 14:30 na polenském stadionu.