Moravskoslezská divize skupina D - 10. kolo ne 8. 10. 2023 15:00

SLAVOJ POLNÁ

vs

TJ SOKOL TASOVICE

2:5 (2:4)

Branky: 22. M. Pecina (p.) , 32. I. Kazlou - 2. P. Šuba , 9. P. Lapeš , 24. M. Blahoudek , 39. P. Lapeš , 84. A. Ryška

ŽK: 44. F. Vošmera , 62. F. Sobotka , 85. T. Čaloud - 18. L. Hrazdílek , 44. M. Blahoudek

Rozhodčí: Nápravník Jan - Svoboda Ladislav, Rygl Luboš

Počet diváků: 105

P. Duba - T. Čaloud, I. Kazlou, F. Vošmera (59. J. Fuxa), V. Bradáč, V. Haala (46. M. Drápela), M. Pecina, K. Labaran, V. Voráček, F. Sobotka, T. Diviš (27. D. Drápela)

J. Koukal - T. Navrátil, R. Švarc, M. Blahoudek, L. Hrazdílek, J. Vašina, M. Garčic (71. L. Císař), M. Moravec (66. P. Štancl), P. Lapeš, P. Šuba (77. A. Ryška), P. Pacula

Hosté se po odvolání kouče Volfa do Slavoje zakousli a brzy vedli o dvě branky. Už ve 2. minutě se po povedené akci a souhře několika hráčů dostal k míči Šuba a zhodnotil práci svých spoluhráčů - 0:1. V 9. minutě navíc domácí chybovali v rozehrávce a Lapeš poslal míč k zadní tyči - 0:2. Ve 22. minutě hosté zahráli rukou ve velkém vápně a penaltu přesvědčivě proměnil Pecina - 1:2. Za další dvě minuty se znovu trefili hosté. Blahoudek se po centru z pravé strany prosadil střelou do protipohybu brankáře - 1:3. Domácí do přestávky snížili. Ve 32. minutě Vošmera našel Kazlou a ten se hlavou nemýlil - 2:3. Do přestávky však hosté přidali ještě jednu branku. Vašina našel parádně za obranou Lapeše, který se trefil přesně k tyči - 2:4.

Po pauze už byla k vidění pouze jedna branka. V 84. minutě byl na konci povedeného brejku Ryška - 2:5. Poté už se zápas jen dohrával.