Branky: 20. Hlucháň, 54. Krupa - 66.Pecina, 75. Čaloud

Góly: 65. T. Mrňa , 74. M. Kozel - 60. F. Sobotka

Rozhodčí: Brezáni Dárius - Dorotík Jan, Paulík Martin

Počet diváků: 200.
Střely na bránu: 2:0:, Rohy: 5:1

M. Pelán - P. Loup, T. Mrňa, T. Šperka - L. Daněk, F. Hlucháň (86. R. Zapletal), M. Kozel, A. Merdita, D. Bartoš (69. D. Moučka) - F. Krula (69. A. Macek), R. Novotný

P. Duba - J. Žíla (57. I. Kazlou), D. Voráč (88. O. Skryja ), F. Zid (57. T. Čaloud), F. Vošmera (92. J. Fuxa ), V. Haala, M. Pecina, K. Labaran, V. Voráček, F. Sobotka, T. Diviš

První jarní mistrovské utkání sehrál Slavoj na půdě Velké Bíteše, která měla před tímto utkáním pětibodový náskok před Slavojem. Slavoj na utkání odjel zcela kompletní z čeho měl trenér Lukáš Adamec radost.

Utkání začal Slavoj hrát proti větru, který byl v Bíteši značně silný a ovlivnil průběh celého utkání. První půle vyšla jak gólové tak herně domácím, kdy ve 20.minutě po pěkné kombinaci Bíteš otevřel skóre utkání Hlucháň, který je v Bíteší na hostování ze Zbrojovky Brno. Slavoj si v první půli větší šanci nevytvořil a žádný náznak šance nedokázal dotáhnout aspoň do zakončení.

Do druhé půle nastoupili oba celky beze změn. Bíteš začala opět dobře a v 54.minutě vedla již 2:0, kdy vstřelil gól Krula. Slavoj na to zareagoval dvojitým střídáním, kdy na hřiště přišel Čaloud a Kazlou, změnil formaci na 4-4-2 a od té doby zatlačil Velkou Bíteš na vlastní polovinu. Oba náhradníci skoro zařídili výhru, kdy v 65.minutě Čaloud ze strany přihrával před bránu a střílející Kazlou byl faulován, následná pokutový kop s přehledem proměnil v 66.minutě Pecina. Slavoj v tlaku neustal a v 75.minutě vyrovnal Čaloud. Ke konci utkání, měl Slavoj ještě dvě slibně rozjeté akce v přečíslení, ale nedotáhl je do zakončení a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

Ohlasy

Lukáš Adamec: "Do utkání jsme šli s tím že chceme být důsledný a pevný v defenzivě, to se nám celkem dařilo. Domácí se dostali do vedení snad z jediné vážnější akce. Směrem dopředu jsme toho moc neukázali. Druhý poločas se role obrátili my jsme hráli po větru a i přesto že jsme inkasovali druhý gól stále jsme věřili že můžeme otočit vývoj utkání na naší stranu. Dvojím střídáním jsme výrazně oživili naší hru , změnili rozestavení a šli si za vyrovnáním, to se povedlo a kdyby jsme lépe vyřešili přečíslení v poslední minutě mohli jsme mít body tři. Ale buďme pokorní, s bodem jsme velmi spokojeni."