Branky: 22. M. Koutný , 83. M. Vopršal - 57. D. Voráč

ŽK: 65. J. Rosůlek , 92. P. Pátek - 24. F. Vošmera , 81. I. Kazlou , 83. P. Duba

Rozhodčí: Terber Ondřej - Švehla Marek, Nápravník Jan

Počet diváků: 240.
Rohy: 8:2

M. Vlček - J. Rosůlek (74. P. Pátek), J. Novotný, M. Koutný (74. A. Mach), M. Ráliš, O. Pavlas, O. Štědrý, P. Novotný, J. Málek (66. D. Vrána), M. Vopršal (89. P. Nekovář), V. Gregovský

P. Duba - J. Žíla (74. T. Čaloud), I. Kazlou, O. Skryja, D. Voráč, F. Vošmera, V. Haala, M. Pecina, K. Labaran, V. Voráček, F. Sobotka (79. F. Zid)

Slavoj vyrazil na utkání ve snaze vrátit domácím jarní porážku 1:0. Trenér Lukáš Adamec měl k dispozici všechny hráče, kromě dlouhodobě zraněného Vojty Bradáče. Domácí do utkání vstoupili ve velkém stylu a naše obrana měla hodně práce, aby udržela bezbrankový stav. Domácí branka, ale přišla ve chvíli, kdy Slavoj přežil největší nápor a hra se přesunula do středu hřiště, tak se po akci dostal k míči Koutný a ve 22.minutě otevřel skóre utkání. V první půli už ke změně skóre nedošlo.

Do druhé půle vstoupil Slavoj lépe než do první a vytvářel si náznaky šancí, ale bez střely mezi tyče. To se povedlo až v 57.minutě, kdy po pěkné akci a přihrávce Kazlou prostřelil domácího gólmana Voráč. Dále se hrálo vyrovnané utkání a vše vypadlo, kdo vsítí gól ten vyhraje. To se bohužel povedlo domácímu týmu, kdy v 83. minutě se ve vápně přes naše hráče protlačil Matěj Opršal a vpádu vystřelil domácím výhru.

Ohlasy

Lukáš Adamec (trenér): Začátek utkání patřil Ždírci, úvodní tlak domácích jsme přečkali a když už se hra vyrovnala, tak jsme bohužel po našem dvojitém nedostoupení hráčů inkasovali. Druhý poločas jsme začali velmi dobře a po pěkné akci srovnali skóre, asi by tomu slušela remíza, ale Ždírec má Matěje Vopršala a ten prokázal svůj zabijácký instinkt a rozhodl. Celý zápas jsme ho bedlivě střežili, ale stačilo malé zaváhání a ať už si domácí útočník zpracoval míč rukou nebo ne my jsme tam na setinku zaváhali, přestali hrát a nechali mu prostor k zakončení. Je to veliká škoda kluci šlapali a hlavně ve druhém poločase to bylo dobré utkání. Z naší strany tam bylo až moc negativních emocí a reakcí na "výkon" rozhodčích to by se nemělo stávat. Bohužel jsme přišli o Frantu Sobotku, v pátek ho čeká operace a sezóna pro něj skončila.