Moravskoslezská divize skupina D - 8. kolo ne 24. 9. 2023 15:30

ŽK: 84. J. Fuxa - 27. M. Svoboda , 69. O. Pavlas , 91. J. Málek , 93. P. Novotný

Rozhodčí: Doležal David - Řezníček Tomáš, Hána Samuel

Počet diváků: 170

P. Duba - M. Drápela (79. T. Krečman), T. Čaloud (82. J. Fuxa), D. Voráč, I. Kazlou, V. Bradáč, V. Haala, M. Pecina (85. D. Drápela), K. Labaran, F. Sobotka, T. Diviš

D. Gregovský - O. Štědrý, P. Novotný, J. Málek, M. Vopršal, P. Pátek (79. M. Najman), P. Klimeš (58. D. Vrána), D. Procházka (71. J. Veselský), J. Novotný, M. Svoboda, O. Pavlas

Jediná branka utkáni v 79.minutě rozhodla o tom, že si Ždírec odvezl tři body. Průběh zápasu, ale byl jiný než tomu napovídá výsledek. Již v 7.minutě po pěkné přihrávce Čalouda, střílel Khalid z malého vápna nad branku a v podstatě celý zápas byl v duchu zahazování šancí ze strany Slavoje. Slavoj si v první půli vytvořil ještě další tři šance, ale bez gólového efektu. Ždírec hrál důrazně a d­obře přenášel dlouhými pasy hru, ale krom trestného kopu z 23.metrů, který Ždírec zakončil nad polenský brankář moc práce neměl.

Druhá půle byla ve stejném duchu zahazování šancí Slavoje, kdy velice dobře zachytal ždírecký gólman Gregovský. Vše rozhodl zbytečný roh, kdy hlavou vstřelil jediný gól utkání v 79.minutě Matěj Vopršal. Hráči v tomto utkání podali standardní a dobrý výkon, ale bez vstřelené branky, kdy Ždírec byl v tomto utkání šťastnějším týmem. Další zápas hrajeme 1.10 ve Speřicích v 15:00, kdy odjezd je v 13:00 hodin.