13.10.2004 00:00
počet zobrazení: 1949

Jihlavské noviny - Vysočina napsali!

Fotbalové týmy z Jihlavska se v devátém kole I. A třídy nepředstavily v nejlepší formě. Radostný víkend naopak zažili zástupci v I. B třídě skupině B, kterým se dařilo a hořkost porážky neochutnali.

Bedřichov opět nezklamal

V I. A třídě mohli fotbalisté Staré Říše a Dobronína jako jediní slavit bodové přírůstky. Ovšem jeden bod Staré Říše s Opatovem je spíše ztrátou. Až do poslední minuty totiž vedla 1: 0, jenže vlastním gólem se postarala o dělbu bodů. Radost mají v Dobroníně, který už popáté vyhrál, tentokrát doma s Jemnicí, a je těsně za Starou Říší na čtvrtém místě. Polná měla v plánu doma také bodovat, ale Jaroměřice jí udělaly velkou čáru přes rozpočet. Po půlhodině vedly už 3: 0, a i když domácí zvýšili aktivitu, tři body putovaly na Třebíčsko. Telč podle očekávání nestačila na suveréna z Okříšek a odjela domů s prázdnou (0: 4) a nezklamal ani potápějící se Bedřichov. Kouty si na nejhezčím hřišti I. A třídy pěkně zastřílely (2: 6).

Víkendové bodové hody

Výborný víkend zažili naopak zástupci Jihlavska v I. B třídě a hned kvarteto z nich se usadilo na špici tabulky skupiny B! Suverénní Stonařov nezaváhal ani v Jakubově (2: 0) a vévodí s osmibodovým náskokem před Rantířovem, který dal brzy zapomenout na domácí propadák s Luky a rozmetal Křižanov na jeho hřišti 6: 0. Jediná Třešť nebyla stoprocentní, přesto si remízou 3: 3 v Rokytnici uhájila třetí příčku. Na záda jí ovšem dýchají fotbalisté Luk, jejichž hubené vítězství na domácí scéně 1: 0 se Šebkovicemi nebylo sice přesvědčivé, ale tři body mají po hrůzostrašném začátku cenu zlata. Deváté Puklice splnily cíl a Osovou Bítýšku oloupily (4: 2). Desátý Batelov pak nepustil Čáslavice do bodového brejku a výhrou 1: 0 je v tabulce přeskočil. Ve zbývajících dvou domácích podzimních zápasech si ale bude muset zvykat na azylové hřiště v Dušejově. Disciplinární komise totiž Batelov potrestala za pochybení ve výkonu pořadatelské služby v utkání s Čechtínem a uzavřela mu stadion na tři domácí utkání.

 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­