29.09.2004 00:00
počet zobrazení: 1958

Pohár muži "A" vítězně

Ve druhém kole poháru jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Světlé nad Sázavou, který minulý rok sestoupil z Krajského přeboru. Do zápasu poslal trenér M.Palkovič pozměněnou sestavu, kde dostali příležitost i hráči z dorostu.

Již od začátku jsme si vytvořili dvě gólové šance, ale zůstali bez úspěchu. V desáté minutě se ošklivě zranil po hlavičkovém souboji Tomas a musel být střídán Pospíchalem. Ve dvacáté minutě Procházka prošel krásně přes tři hráče a nedal šanci ani hostujícímu Březinovi. Do konce prvního poločasu si vytvořili obě mužstva několik dobrých příležitostí, které však oba brankáři dokázali i s menšími problémy vyřešit. Hlavně domácí Šejstal předvedl pár dobrých zákroků.

Do druhé půle lépe vstoupili polenští, když v 50.minutě Mazač hlavou po centru Skořepy zvýšil na 2:0. Hostům se podařilo snížit v 57.minutě. Poté jako by je gól probudil, začaly být aktivnější a hráli na naší polovině, ale gólovou příležitost si nevytvořili. A tak v 71.minutě Pártl po dobře kopnutém rohu Procházky zvýšil na 3:1.  V 86.minutě se radoval i Skořepa, který po řadě vyložených šancí dal na 4:1.

V dalším kole poháru se utkáme s Bystřicí nad Pernštejnem na domácím hřišti.   

 

Polná: Šejstal; Kunc, Pártl, Šimek, Bárta; Krautšnajder (Vampola), Mazač, Procházka, Půža; Tomas (Pospíchal(Oberreiter)), Skořepa – Náhradníci – Pospíchal, Vampola, Oberreiter, Skočdopole  

 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­