19.08.2004 00:00
počet zobrazení: 2006

Shrnutí přípravných zápasů.

Výběr článků z deníku Vysočina. Vše o přípravných zápasech!
Jihlavské noviny - Vysočina - 19.7.2004
Žirovnice - Polná 2: 2 Po bezbrankové první půli se lépe povedl gólový vstup do utkání domácím, kteří se po hodině hry dostali do dvoubrankového vedení. Závěr utkání ale patřil hostům, kteří dokázali z protiútoků během deseti minut zaslouženě vyrovnat. "Kvalita zápasu odpovídala první zkoušce po pětitýdenním odpočinku,"konstatuje manažer Polné Jindřich Skočdopole. Fakta - góly: Musil 2 - Šimek, Krčál. Poločas: 0: 0, Polná: Skočdopole - Skořepa, Pártl, Bárta, Mazač - Krčál, Gondek, Matula, Kuna - Procházka, Šimek (Průša, Holas).
Jihlavské noviny - Vysočina - 23.7.2004
Polná - Pelhřimov 3: 2 Kvalitní přátelské utkání mají za sebou hráči Polné, kteří přivítali na svém hřišti Pelhřimov. V úmorném vedru byla první půle většinou v režii domácích hráčů, kteří svou převahu dokázali vyjádři střelecky brankami Skořepy a Procházky. Druhý poločas byl již lehce poznamenán střídáním hráčů. "Myslím, že jsme předváděli kvalitní fotbal a jsem rád, že se nám prosadili oba naši útočníci,"zhodnotil hru vedoucí polenského mužstva Jindřich Skočdopole. Fakta - góly: Skořepa 2, Procházka - Lepeška 2. Rozhodčí: Dobrovolný. Diváci: 50. Poločas: 2: 1. Polná: Skočdopole (65. Šejstal) - Krauschnaider, Mazač, Bárta, Kunc (46. Půža), Vonderka - Pártl (46. Pospíchal), Krčál (75. Pecka), Kratochvíl (46. Matula) - Procházka, Skořepa.
Jihlavské noviny - Vysočina - 26.7.2004
Humpolec - Polná 2: 1 Hosté v utkání experimentovali, když do každého poločasu poslali zcela jiné složení. "Hráli jsme v jiném rozestavení, ale podali dobrý výkon. Domácí však byli produktivnější. Gól na 2: 1 jsme dostali deset minut před koncem,"shrnul trenér Polné Milan Palkovič. Gól Polné: Matula. Poločas: 0: 0. Polná: Skočdopole (46. Šejstal) - Půža, Pártl, Bárta, Kratochvíl - Matula, Mazač, Krčál, Kraušnajdr - Skořepa, Fazekaš. (Šimek, Procházka, Gondek, Pospíchal).
Noviny Žďárska - Vysočina - 31.7.2004
Polná - Bystřice 2: 2 Po remíze s Rájcem Jestřebí uhráli fotbalisté Bystřice další plichtu. " V zápase s Polnou se hrálo velmi důrazně, místy až přehnaně tvrdě. Domácí využili dvou našich chyb a ujali se vedení 2: 0. Nám se v 65. minutě podařilo snížit Veselým a ten samý hráč v 80. minutě pečetil na konečných 2: 2," popsal utkání vedoucí mužstva Emil Ondra. Góly: Veselý 2. Poločas 0: 0. Bystřice nad Pernštejnem: Trávníček - J. Dufek, Jedlička, Sedláček, Lukš - Veselý, Matuška, Sklenář, Špatka - Horák, Zeman. Střídali: Jiránek, Kozáček, Pečínka.
Jihlavské noviny - Vysočina - 2.8.2004
Polná - Ledeč 7: 0 "Hosté měli převahu pouze v úvodu, pak už patřilo utkání pouze nám a s chutí jsme si zastříleli"přibližuje předseda Polné Jindřich Skočdopole. Fakta - góly: Pártl a Procházka 2 (1 z PK), Bárta, Krčál, Fazekaš. Poločas 4: 0. Polná: Skočdopole (46. Šejstal) - Kunc, Pártl, Šimek (46. Bárta), Matula (46. Krčál) - Kraušnajdr (46. Skořepa), Procházka, Kratochvíl - Pospíchal (46. Tomas).
Jihlavské noviny - Vysočina - 7.8.2004
Polná - Vrchovina 4: 1 V prvním poločase měli domácí jasně navrch a své šance také dokázali využít. Po změně stran Vrchovina hru srovnala, ale vysoké vedení Polná udržela. " Pokračujeme v dobrých výkonech, ale pozor na to! Příprava a soutěž jsou odlišné věci," zůstává při zemi předseda a vedoucí Polné Jindřich Skočdopole. Fakta - góly: Krčál 2, Tomas, Procházka ( PK) - Vokurka. Poločas 3: 0. Skočdopole ( 65. Šejstal) - Kunc ( 60. D. Půža), Pártl, Bárta, Kratochvíl - Gondek, Krčál, Procházka, Matula - Tomas, Pospíchal ( 65. J. Půža). (vb)
Jihlavské noviny - Vysočina - 13.8.2004
Polná si věří, Bedřichov neví Velmi těžký start čeká v I. A třídě skupině B Starou Říši, která se v prvním kole představí na hřišti Okříšek. Oba týmy v minulé sezoně bojovaly do posledních kol o postup, ale krajský přebor ještě neokusí. "Chceme bodovat v každém utkání a musíme to valit od samého začátku. Hrajeme spolu několik let a známe se. Může to dopadnout jakkoli,"myslí si kouč Říše Jaroslav Svítil a dodává: "Okříšky hrají technicky a já očekávám dobrý fotbal. V těchto vyrovnaných zápasech záleží na drobnostech. Pokud budeme proměňovat šance, tak nemám strach."Další, velmi zajímavou podívanou přinese jediné derby v prvním kole. Na pažit do Polné se přijede představit Bedřichov, který nezažívá moc příznivé období. "Polná bude velmi těžký soupeř a my tam pojedeme neudělat ostudu. V úvodu sezony budeme mít problémy se sestavou, máme několik hráčů zraněných a nebude to pro nás jednoduchý vstup,"je si vědom kouč Bedřichova Stanislav Muzikant. Na druhé straně vládne spokojenost. "Chceme hrát důstojnější roli než loni a o víkendu získat tři body. Hráči jsou nažhavení a na derby se těší. Musíme si udržet zdravé sebevědomí a odvést maximální a poctivý výkon,"přeje si předseda a vedoucí Polné Jindřich Skočdopole. Fotbalisté Dobronína, kteří se zachránili až v hodině dvanácté, čeká premiéra v Kamenici, Telč doma přivítá nováčka z Mohelna.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­