14.08.2023 15:06
počet zobrazení: 217

AFC Humpolec - muži A 1:0 (0:0)

Komentář k 2.kolu Moravskoslezské divize D.
­
Slavoj odehrál hodně podobné utkání jako minulý týden s Velkou Bíteší, bylo to hlavně stylem Humpolce, který se snažil po celý zápas dávat přihrávky za nebo mezi naše obránce. Již ve třetí minutě hasil dvě situace Patrik Duba a to nejprve prudkou přihrávku od našeho hráče, která šla na roh, ale skluzem a následným odkopem nahrál soupeři, který hned střílel do odkryté branky, ale Duba ještě skvěle doběhl a vyrazil míč na roh. Slavoj se také snažil a bojoval, ale všechny akce skončili buď nepřesnou finální přihrávkou nebo mimo branku humpoleckého brankáře Janoty. Koncem poločasu postupoval Humpolec sám na Dubu, který skvělým zákrokem vykopl a následný útok Slavoje, který byl v přečíslení tři na dva, nedokázal gólově zakončit.

Druhý poločas lehce na obou stranách opadlo tempo, bylo to i kvůli velkému teplu. Blíže ke střelení branky, ale měl opět Humpolec, kdy po hlavičce zachraňoval Duba na brankové čáře. Když už to vypadalo že si odvezeme cenný bod, přišla 89. minuta a jeden z mnoha nákopů za obranu propadl naší obraně a Adam Savi vystřelil Humpolci vítězství.

Lukáš Adamec: Pro kluky to bylo kruté, ale takový je fotbal, kdy rozhodne celé utkání jedna chyba. Kluci celý zápas odpracovali velice poctivě a tak prohra o to víc bolí.  

Góly: 89.Savi
Rozhodčí: Vařacha Jan - Nejezchleb Miroslav, Machorek Jakub
ŽK: 77. D. Maršík , 89. A. Savi , 91. F. Och - 20. M. Pecina
Počet diváků: 369

AFC Humpolec: P. Janota - M. Kameš (75. D. Maršík), Š. Zástěra, M. Kodria, J. Pešek, A. Savi, M. Havel, I. Popovych, D. Šerý (75. V. Šmíd), O. Luňáček (62. F. Och), D. Homola (36. J. Benáček)

Slavoj Polná: P. Duba - V. Voráček, T. Čaloud (71. T. Krečman), D. Voráč, I. Kazlou (88. J. Fuxa), F. Sobotka, V. Bradáč (90. A. Apfelthaler), V. Haala, M. Pecina, J. Holub, F. Vošmera
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­