07.08.2023 12:13
počet zobrazení: 160

Slavoj přivedl „pouze“ Filipa Vošmeru

Fotbalový oddíl Slavoj Polná hlásí pouze jediné nové jméno. „Oslovili jsme spoustu hráčů, ale podařilo se zrealizovat pouze jediný příchod. Filip Vošmera loni nastupoval v divizi za Velkou Bíteš, se soutěží tak má zkušenosti,“ komentoval kormidelník Slavoje Lukáš Adamec.
­
Ten ovšem nevylučuje možnost, že ještě nějaká posila dorazí zkraje sezony. „Do konce přestupového období se ještě budeme snažit nějakého hráče získat,“ přiznal.

Nemá obavu z toho, jak si mladý kádr o patro výš povede? „Obava je silné slovo, ale dobře víme, že to pro nás bude ohromně náročné . Na druhou stranu máme velkou motivaci a je cítit, že kluci, co si divizi vykopali, ví, že šanci dostanou,“ povšiml si.

Do sezony půjdou v klubu z Jihlavska s poměrně jednoduchým, ale také jednoznačným cílem. „Prvotní ambicí je záchrana. Uvidíme, jak na tom budeme po podzimu, ale každý získaný bod bude dobrý. Chceme vsázet na nováčkovský elán, řada kluků ještě divizi nehrála. Současně je ale v týmu dost hráčů, kteří si ji vyzkoušeli. Uvidíme, zda naše nadšení a soudržnost budou na vyšší kvalitu stačit,“ doplnil Adamec.

 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­