14.04.2023 15:33
počet zobrazení: 238

KANONÝR DENÍKU: Konečně nám to tam napadalo, ulevil si po kanonádě Polné Čaloud

Deník Vysočina napsal.
To byla pomlázka. První dvouciferný výsledek v letošním ročníku krajského přeboru se zrodil o Velikonocích v Náměšti nad Oslavou. Hostující Slavoj Polná si na tamním stadionu otevřel střelnici. Na výhře 10:1 se hattrickem podílel Tomáš Čaloud.

Polenští fotbalisté si svůj gólový příděl rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. „Hezky se nám to sešlo. Podali jsme kolektivně velmi dobrý výkon, a konečně nám to tam také napadalo,“ komentoval duel Tomáš Čaloud, který sám vsítil tři góly.

Jak přiznává, na jeho kanonýrském představení mají zásluhu především spoluhráči. „Všechny góly byly v podstatě ze stejných situací. Dostal jsem po akcích míč vždy zprava a už to bylo docela jednoduché proměnit,“ popsal lapidárně své trefy Čaloud.

Svůj hattrick stihl za necelou hodinu hry, po sedmdesáti minutách již střídal. „Už bylo hotovo, tak dostali příležitost i další hráči z lavičky,“ směje se Čaloud s tím, že fotbalová pomlázka měla po polenské hráče tradiční dohru: „Trochu jsme to oslavili.“

Slavoj zahájil jaro remízově. Nejprve hrál bezbrankově v Kamenici nad Lipou, poté se doma rozešel smírně s Novou Vsí (1:1). Nadechl se kanonádou v Náměšti tým k vítězné jízdě a lepší střelecké produkci? „Doufám, že to tak je,“ věří Čaloud. „V tomhle zápase bylo opravdu rozhodující, že jsme proměnili naše šance. Ty jsme měli i v obou předchozích zápasech, ale nedali jsme je.“
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­