28.03.2022 08:46
počet zobrazení: 230

Další hodně známé jméno. Dres fotbalistů Polné již oblékl bývalý hráč Klokanů

Pokud se vedení Slavoje podaří dotáhnout příchod stopera Cseha, získá klub z Jihlavska zkušeného lídra defenzivy.
Byť jsou po podzimní části s pouhými třemi body poslední, už dopředu v Polné hlásili, že se o udržení v moravskoslezské divizi ještě poperou. A přestupová aktivita klubu během zimní pauzy tomu nasvědčuje.
Už před měsícem dorazilo do kádru Slavoje první zvučné jméno v podobě záložníka Jana Štohanzla. Ten naposledy působil v rovněž divizní Aritmě Praha a právě odsud zřejmě na Jihlavsko zamíří další zvučné jméno.

Třiatřicetiletý stoper Martin Cseh oblékal šest sezon dres prvoligových Bohemians a v minulosti byl také juniorským reprezentantem Slovenska. „Odehrál za nás už sobotní zápas v Ivančicích. Byť do zápasu šel bez jediného tréninku s týmem, okamžitě si perfektně dirigoval celou obranu,“ pochvaloval si jeho výkon kouč Slavoje Ján Kubík.

Okamžitě ovšem nezapomněl dodat, že příchod zkušeného obránce ještě není hotový. „Doufám, že všechno dobře dopadne, protože takového hráče bychom moc potřebovali,“ zdůraznil.

Naopak příchod mladého útočníka Doška z Jihlavy se zkomplikoval. „Nedostal se do kádru Jihlavy a rozhodl se jít na operaci s ramenem. Pro jaro to s ním tak nevypadá příliš růžově,“ neskrýval.

Radost trenérovi Polné udělali jeho svěřenci v sobotu, když Ivančice zdolali 5:2. „V obou poločasech jsme zahráli dobře. Hlavně nám vyšly jejich úvody,“ sdělil.

Našel ovšem i negativa. „Vyrobili jsme úplně zbytečně chyby, kterými jsme soupeři obě branky darovali. Něco podobného si v mistrovských zápasech nesmíme dovolit,“ zdůraznil Kubík.

Další články

26.09.2022 07:10muži A - SFK Vrchovina 1:0 (1:0)
26.09.2022 07:05Bohdalov - muži B 1:2 (1:1)
26.09.2022 07:03Výsledky mládeže
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­