12.08.2021 09:44
počet zobrazení: 642

MOL CUP muži A - FC Vysočina Jihlava 0:4 (0:2)

Komentář k 1.kolu českého poháru MOL Cup.
Po jednoznačné výhře 4:0 jsou druholigoví fotbalisté FC Vysočina Jihlava ve druhém kole MOL Cupu. V okresním derby nedali Polné jakoukoliv šanci.
Rozdíl dvou soutěží byl na stadionu polenského Slavoje patrný od úvodních vteřin zápasu. A ve 13. minutě se také poprvé měnilo skóre, když hostujícího favorita poslal do vedení Křivánek.

Za další dvě minuty mohlo být s domácím souborem ještě hůř. Vedral dostal ideální přihrávku do velkého čtverce Polné, ale jeho střela rozezvučela pouze tyčku branky Čermáka.
Druhé branky se tak druholigový celek dočkal až tři minuty před poločasovou přestávkou. Po rychlém brejku a následné kombinaci mířil do černého Franěk.

Pár chvil po změně stran bylo definitivně hotovo. Křivánek stál ve správný okamžik na správném místě a balon, který se k němu ve vápně odrazil po centru od rohového praporku, nekompromisně poslal k pravé tyči domácí branky – 0:3.

Čtvrtou branku přidal krátce po hodině hry Vedral, poté už se gólostroj Jihlavy zastavil. Polná se sympaticky snažila alespoň o dosažení čestného úspěchu, to jí však účastník NÁRODNÍ: FORTUNA LIGY nedovolil. Po výhře 4:0 je tak FC Vysočina ve druhém kole MOL Cupu.

Góly: 13. Křivánek, 42. Franěk, 49. Křivánek, 66. Vedral
Rozhodčí: Zaoral
ŽK: 2:0
Diváci: 435

Slavoj Polná: Čermák – Vácha (61. Skryja), Sobotka (72. Drápela), Juříček, Holub, Pecina (84. Procházka), Haala, Čížek, Došek (72. Čaloud), Pavlas, Voráč

Vysočina Jihlava: Jágrik – Svoboda, Křišťál (61. Ritter), Štefánek, Peřina (46. Kolčava), Tureček, Shudeiwa, Arroyo (20. Chok), Franěk (66. Selnar), Křivánek, Vedral (66. Araujo)

 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­