22.10.2019 08:34
počet zobrazení: 1064

Humpolec opět doplatil na chyby, trenér mluvil o konci

Deník Vysočina napsal, autor Ondřej Dudáš. Polná splnila cíl, její kouč věří, že půjde o vzpruhu před koncem podzimu.
Polná Drama do posledních vteřin nabídl záchranářský zápas v Polné, kam přijel Humpolec. V něm nakonec uspěli domácí díky gólu Urbánka z nastavení a dostali se z předposledního místa právě na úkor nedělního soupeře.

„Dostali jsme Humpolec pod sebe, takže spokojenost je velká,“ oddychl si trenér Polné Michal Lovětínský. Už před zápasem zdůrazňoval, že jde v podstatě o utkání podzimu.

„Brali jsme to tak, že hrajeme s týmem, který je před námi nadosah a chceme ho přeskočit, což se povedlo,“ podotkl.

Humpolec měl sice lepší výchozí pozici a s ohledem na poslední výsledky byl i papírovým favoritem, ovšem opět se nevyvaroval chyb.

„Pokud se pořád budeme potýkat se selháním jednotlivců, nemůžeme uspět,“ krčil rameny trenér Ján Kubík.

Tentokrát ho naštval stoper Jan Pešek, který v nastavení vyrobil minelu, po níž udeřil Urbánek.

„Celý zápas hraje skvěle a pak předvede tohle, místo toho, aby míč urval někam pryč,“ zuřil Kubík. Co se vlastně stalo? Humpolec zahrával rohový kop, po něm se hrálo na půlce domácích, k míči se dostal právě Pešek, ale po zbytečné kličce o něj přišel, což rozjelo polenský brejk, na jehož konci byl hrdina Urbánek.

„Pecina tam sice vystřelil nepovedeně, ale naštěstí přímo na Honzu, který to tam na hranici ofsajdu propasoval,“ oddychl si Lovětínský.

V humpolecké kabině bylo po zápase pořádně dusno. „Opakuji to pořád dokola, a marně. Už se prostě něco musí změnit. Třeba je to mnou, jsem tu sedm let, možná hráči potřebují nový impulz, nevím,“ přemýšlel Kubík nahlas o možnosti, že by u týmu skončil.

Z vlastní vůle to ovšem patrně nebude. „Nejsem ten typ, co by odcházel, ale některé věci si v zimě s vedením musíme vyříkat. Je možné, že už o mě nebude zájem,“ dodal Kubík.


 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­