19.08.2018 22:51
počet zobrazení: 427

Pohárový los MOL Cupu: Slavoj přivítá divzní Hranice

Včerejší los druhého kola MOL Cupu, české pohárové soutěže, příliš nepotěšil kluby z Vysočiny. Druholigovou Jihlavu poslal do dalekého Dolního Benešova, polenský Slavoj sice bude hrát doma, ale vyhnul se mu atraktivní protivník z nejvyšších soutěží. Úřední termín druhého kola je 29. srpna v 17:00.
FC Vysočina zamíří stejně jako v prvním kole na půdu protivníka z MSFL. Po nedalekém Novém Městě na Moravě ji ale čeká podstatně delší cestování. Až do Slezska na stadion Dolního Benešova.

Po dvou kolech soutěže je Benešov se ziskem bodu na dvanácté příčce tabulky, v 1. kole poháru vyhrál na hřišti přeborového Bruntálu 1:0. Přestože soupeře nechtějí Jihlavané podcenit, jiný výsledek než postup by byl pro tým zklamání. „Naším cílem je dojít v poháru co nejdál,“ uvedl už před prvním kolem trenér Martin Svědík.

Rozčarování ze včerejšího losu panuje v Polné. Z osudí byly přiřazeny ke Slavoji Hranice, které jsou v sousední divizní skupině E po dvou kolech páté.

„Z losu nadšeni moc nejsme, doufali jsme v atraktivnějšího soupeře. Pozitivní alespoň je to, že hrajeme doma,“ přiznal trenér Michal Lovětínský a dodal: „Šance na postup jsou ale reálné a pro kluky je určitě zápas lepší než trénink.“

V případě úspěchu se dá očekávat již soupeř zvučného jména, před dvěma roky narazil Slavoj na Sigmu Olomouc.

Vyřazení v Tasovicích pak mohou litovat ve Velkém Meziříčí. Ligové Slovácko se totiž představí právě na Znojemsku.

Utkání prvního kola poháru čeká ještě na fotbalisty Žďáru nad Sázavou, kteří ve středu přivítají brněnskou Zbrojovku. Vítěz tohoto střetnutí zamíří na další zápas do Rosic.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­