30.07.2018 09:17
počet zobrazení: 743

Lovětínský: Sehnali jsme nadstandardního hráče

Divizní výběr Polné posílí pro nový ročník velezkušený fotbalista Ondřej Šourek, což jeho bývalý spoluhráč a nyní trenér Slavoje Michal Lovětínský samozřejmě kvituje.
Zdroj: Deník Vysočina, autor: Vít Brabec

Polenský kouč chtěl do týmu přivést stopera, ale s takovým jménem ani nepočítal. „Podařilo se nám sehnat nadstandardního hráče. Je vidět, že to bude velký přínos, hlavně pro celý oddíl, je schopný promluvit i s mladými a vysvětlit spoustu věcí, bude to takový mezičlánek. Takhle zkušený hráč musí být vidět hlavně po té organizační stránce hry, a to se potvrdilo už v tom první utkání,“ reaguje Michal Lovětínský, jehož tým zvítězil v neděli na hřišti Heřmanově Městce.

Obrana polenských fotbalistů by po přestupové bombě měla být určitě vyztužená. „Už teď jsou vidět obrovské zkušenosti a že má něco odehráno. Myslím, že se to bude zápas od zápasu zvedat,“ má jasno Lovětínský, který by si přál, aby příchod takového hráče byl pro ostatní správným motorem. „Kluci to tak musí brát, jako motivaci, že si mohou zahrát s takovým fotbalistou a já doufám, že ten výkon půjde nahoru. I já bych si s ním rád zahrál,“ dodává trenér Slavoje, který sice také obléká dres Slavoje, ovšem třešťského. 
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­