19.08.2005 00:00
počet zobrazení: 1465

Palkovič: Den blbec měli všichni

Článek převzat z týdeníku DOTOHO!
Takhle si Polenští vstup do A třídy určitě nepředstavovali! V minulé sezóně si vyvzdorovali přestup do skupiny A s tím, že soupeři z jižní skupiny jsou již okoukaní. Spedice jim však v neděli rozhodně nesedly. Porážka 0:3 totiž silně zavání debaklem.
„Takový zápas se špatně hodnotí. V přípravě jsme podávali kvalitní výkony, ale tohle s tím nemělo nic společného,“ kroutí hlavou polenský trenér Milan Palkovič. „Do hlav kluků nevidím. Občas se stane, že má jeden dva hráči den blbec, ale v neděli ho měli všichni. Snad jenom Filip Gondek se dostal aspoň na průměr.
Propastný rozdíl byl především v bojovnosti a nasazení. Byli jsme hodně slabí. Kluci se vymlouvali na terén, ale tohle neberu. Domácí aspoň bojovali. Vypadali hodně vyhecovaní. Prý se někde dočetli o našem údajném prohlášení, že tahle skupina je slabší. Tak nám to chtěli ukázat, přidává polenský kouč.
Na speřických fotbalistech vůbec nebylo znát, že se většina z nich v sobotu účastnila humpoleckých pivních slavností.Polná má určitě lepší hráče, ale naši je v bojovnosti předčili. A přiznávám že jsme měli trochu štěstí, říká speřický sekretář Pavel Svoboda. Polenský útočník Fazekaš třikrát spálil šanci na malém vápně. Přece ho za to nebudu chválit. Útočník je především od toho, aby dával góly, vytahuje Palkovič starou pravdu.
Reparát mohou jeho svěřenci složit v neděli proti Habrům. V úterý jsem měli po tréninku důkladný pohovor, snad to k něčemu bylo. Týmy, které nahrazují fotbalovost bojovností nám nikdy neseděly. Jenže jestli chceme hrát špičku tabulky, musíme se s tím vyrovnat a ne si nechat vnutit jejich styl, dodává Palkovič.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­