30.10.2017 07:12
počet zobrazení: 252

FC Spartak Velká Bíteš - muži A 1:6 (1:0)

Komentář k 13.kolu Moravskoslezské Fortuna divize.
První poločas malého krajského derby nabídl za krajně nepříznivého počasí vyrovnanou hru, moc šancí k vidění nebylo. Přesto šla Velká Bíteš ve 13. minutě do vedení, Valsa rychle rozehrál standardní situaci a Knos prostřelil Čermáka na přední tyči 1:0. Ve 45. minutě mohl zvýšit Hibš, ale jeho dorážku Čermák dokázal vyrazit.

Doslova desetiminutovku hrůzy však prožili domácí na začátku druhého dějství. Polná přitlačila na pilu a v 57. minutě to najednou bylo 1:5! Nejprve se během jedné minuty dvakrát prosadil Benda, chvíli po něm zvýšil na 1:3 Kučera. Hráči Bíteše začali zmatkovat a kupili chybu za chybou. Fotbalisté Slavoje toho ještě třikrát využili, postupně se prosadili Urbánek, Hrdlička a znovu Urbánek. Hrstka diváků tak viděla pořádný výprask, který svěřenci kouče Květoslava Havránka v derby schytali.

Góly: 13. Knos - 47. a 48. Benda, 50. Kučera, 55. a 74. Urbánek, 57. Hrdlička
Rozhodčí: Svoboda