11.10.2017 12:39
počet zobrazení: 1742

Informace ke CASHBACK a nákupu oblečení a obuvi u TOP4SPORT

V úterý v 10.10 v 19.00 se v polenském kině konala schůzka ohledně projektu CASHBACK CARD. Zájem o tuto akci se nesetkal s velkým zájmem a proto bychom vás chtěli informovat touto cestou a říci vám více o projektu.
1. Prostřednictvím cashback karty každý její držitel bude moci zakoupit zboží nebo služby u všech obchodních partnerů Lyoness (cca 2300 v ČR, 75000 celosvětově) se slevami a zároveň má příležitost podílet se na spolufinancování oblíbeného klubu

2. Cashback - peníze zpět z každého nákupu pro Vás - dle smluv obchodníků od 1% do 5%

3. ShopingPoints - nákupní body, které si směníte za peníze u obchodníků Lyoness

4. Při Vaší bezplatné registraci pod Slavoj Polná podpoříte klub právě tak, že budete vyhledávat obchodníky Lyoness, kde se při nákupu prokážete věrnostní kartou a automaticky tak dostanete své výhody a i klub dostane 0,5% z vašeho nákupu.

5. Jedná se o projekt, který funguje celosvětově, v České republice jsou do něj zapojeny např. sportovní kluby SK Slavie Praha, FC Vysočina Jihlava, Dukla Jihlava

6. Karta je zcela zdarma a je pouze na Vás zda ji používáte, k ničemu se nezavazujete

7. Na Vysočině funguje více než 100 obchodů v Polné lze využít v lékárně Hladík a u společnosti M-soft pro slevu na internet. 

8. V případě zájmu napište na slavoj@fotbalpolna.cz do konce roku se bude možné zaregistrovat na webových stránkách Slavoje Polná. 

Snažíme se pro Vás a vaše děti najít cesty jak přivést peníze do klubu, abychom nemuseli navyšovat rodičovské příspěvky a tato cesta se nám líbila, že Vás nic nestojí můžete u vybraných obchodů využít slevy a ještě tím podpoříte klub.


Dále na setkání bylo oznámeno, že klub uzavře v krátké době smlouvu s TOP4SPORT, TOP4FOTBALL https://top4football.cz https://top4sport.cz kde bude sleva na zboží od značek Nike, Puma, Adidas pro členy klubu, hráče, rodiče ve výši na obuv až do - 35% s DPH a oblečení až do - 45% s DPH. Více informací Vám poskytneme na slavoj@fotbalpolna.cz nebo u trenérů dané kategorie. Objednávky budou probíhat přes Slavoj Polná a to pověřenou osobu, která nechá zaslat zboží na vaši adresu.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­