14.08.2017 08:55
počet zobrazení: 781

Souboj ambiciózních: Vrchovina vyzve Polnou

Sledované krajské derby dvou napěchovaných kádrů nabídne 2. kolo divize D. Fotbalisté Vrchoviny v něm v neděli od 17 hodin přivítají Polnou. Zdroj Deník Vysočina.
Oba týmy ve svých úvodních zápasech vyhrály. Vrchovina zdolala gólem z penalty nevyzpytatelný Šumperk, Slavoj dokonce sedmi góly smetl Bzenec.

„Na úvod sezony máme hodně kvalitní soupeře, za což jsem rád. Právě tyhle zápasy nám ukážou, jestli budeme patřit do té užší špičky,“ říká vrchovinský trenér Richard Zeman, který by před domácím publikem pochopitelně rád bral podruhé za sebou tři body.

„O Polné je známo, že hodně gólů dává, ale také hodně inkasuje. Je na nás, abychom to druhé pravidlo potvrdili,“ podotýká Zeman.

Na jaře jeho tým v Novém Městě Slavoj porazil a výhra se stala odrazovým můstkem k bezproblémové záchraně. Pro Polnou však šlo o smolnou prohru, v zápase se zranil brankář Skočdopole a jeho náhradník Vavroušek inkasoval dva laciné góly.

„Domácí prostě ty dva góly dali, my jedem, takže mluvit o nezasloužené prohře nebudu. Nyní tam jedeme s tím, že nemáme co ztratit. Samozřejmě bychom rádi potvrdili domácí výhru, která pro nás byla nesmírně důležitá,“ řekl polenský trenér Michal Lovětínský.

Oba týmy nemají důvod měnit sestavy. Vrchovině se po zranění vrací Lukáš Wolker. Slavoj by měl dorazit taktéž kompletní.

„Máme kádr čtrnácti patnácti lidí, kteří tu divizi mohou hrát, takže je z čeho vybírat, ale nějaké změny i s ohledem na vysokou výhru nechystáme,“ podotkl Lovětínský.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­