12.06.2017 08:18
počet zobrazení: 220

muži B - TJ Jiskra Dobronín 3:1 (1:1)

Komentář k 25.kolu I.A třídy skupiny A mužů.
Přestože se od začátku tlačili více dopředu hosté, byl to domácí Körber, který potrestal hrubku v soupeřově obraně a otevřel skóre. Dobronín ovšem ještě do přestávky dokázal najít odpověď. Za svou aktivitu byl v 37. minutě odměněn, když Laňka tečoval střelu mimo dosah Rychteckého.
Ve druhé půlce mohl poslat hosty do vedení Štefko, který postupoval sám na brankáře, ale místo střely volil nahrávku do míst, kde nikdo nebyl. A tak udeřila polenská rezerva. Tlačbabovo sólo nemělo chybu, a bylo to 2:1. Dobronín poté hru otevřel, a to bylo něco pro domácí. Více prostoru dostal Körber, který výhru svého týmu pojistil. Ovšem ani to domácím nestačilo na záchranu v I. A třídě!

Góly: 7. a 85. Körber, 69. Tlačbaba - 37. Laňka
Rozhodčí: Šrámek