24.07.2005 00:00
počet zobrazení: 1163

A - třídní mužstva jsou v plné přípravě

Vysočina napsala.
V těchto dnech se již všechny týmy I. A třídy plně věnují přípravě na nadcházející sezónu. Všechny čekají dnes a v příštích dnech přípravná utkání. Některé z nich se již zapojí do boje o pohár ČMFS.
Dobronín hrát nebude
Mužstvo Dobronína teprve začíná svoji tréninkovou přípravu. Na tento víkend nemá v plánu žádný přípravný zápas. " Tento víkend s nikým hrát nebudeme, bohužel už soupeři mají dojednané jiné zápasy," nechal se slyšet trenér Dobronína Josef Láznička. Tým čeká příští víkend soustředění ve Štokách, které bude probíhat od pátku do neděle. V rámci soustředění tým čeká turnaj v Ústrašíně. Hráči Dobronína začali trénovat 7. července a trénují dvakrát týdně.

Polnou otestuje Ždírec
V rámci přípravy nyní čeká tým Polné velké množství přípravných zápasů. Po středeční výhře ve Svratce 4: 2 ( 2: 1) se chystají v sobotu do Věžnice, kde se utkají s Žirovnicí, a v neděli je čeká zápas se Ždírcem nad Doubravou v rámci poháru ČMFS. Tréninková příprava, která začala 9. července, je zaměřena zejména na práci s balonem. " Pro hráče teď připravuji různé trasy, po kterých běhají, nynější tréninky jsou zaměřeny hlavně na cvičení koordinace s míčem, hlavní je teď tedy zvýšit vytrvalost a zlepšit práci s balónem," reagoval na otázku ohledně tréninku kouč Milan Palkovič. Tým trénuje třikrát týdně. Polnou pro příští sezonu mimo jiné posílí Milan Körbr, který do týmu zamíří z Bedřichova, Milan Holas, bývalý hráč Polné, vrací se z Rakouska, a ještě přijdou tři hráči z dorostu.

Rantířov až ve středu
Rantířov čeká přípravný zápas až příští středu, kdy jej čeká tým Herálce, v neděli změří své síly s Bedřichovem a 2. srpna se utkají s Batelovem. Týden před začátkem soutěže se hráči Rantířova zúčastní turnaje, který pořádají. Na to, v jaké fázi tréninku jsou hráči, odpověděl trenér Michal Fiedler: " Teď trénujeme třikrát týdně, dosud jsme zvyšovali svalový objem a nyní se zaměříme hlavně na rychlost." Říše s novým koučem Tým Staré Říše pod vedením nového trenéra Luďka Kovačíka začal trénovat teprve před týdnem. Na dnešek mají naplánován přípravný zápas s Dačicemi. " Na příští týden zatím nic v plánu nemáme, ale vše se teprve uvidí," připouští Kovačík.

Telč hraje s béčkem
Příprava Telče začala turnajem v Kunžaku, v kterém svěřenci trenéra Petra Kozáka zvítězili finálovým zápasem nad Kunžakem na penalty. V turnaji byl oceněn jako nejlepší hráč Vetíška, nejlepším střelcem se stal též hráč Telče Jakůbek. O nadcházejícím víkendu čeká mužstvo zápas s Telčí B, příští týden se chystají na domácí zápas proti Třešti a 7. srpna jedou do Věžnice. Tým trénuje dvakrát týdně. Trenér Kozák do příští sezony nepočítá s velkým množstvím posil. " S posilami příliš nepočítám, možná přijde Sumek z dorostu," vyjádřil se trenér.

V Třešti se běhá Trénink hráčů
Třeště probíhá prozatím v jednotném duchu neustálého běhání. Svěřenci trenéra Milana Vonderky třikrát týdně absolvují desetikilometrovou trasu. " Kluci teď jenom běhají a běhají, samozřejmě z toho velkou radost nemají, ale s tím nic nenadělají," svěřil se Vonderka. Třešť tento víkend v neděli od pěti hodin čeká zápas s Věžnicí, příští čtvrtek se utkají s Dobronínem, v sobotu je čekají Malešice a v neděli jedou do Telče.

Stonařov a Luka zahájí pohárem
Hráči Stonařova se dnes chystají na zápas krajského poháru v Červené Řečici u Pelhřimova. Svěřenci trenéra Libora Kalců začali s tréninkem teprve v pondělí. " Trénujeme třikrát týdně," dodal. Tým Luk čekají přípravné zápasy ve středu se Svratkou a v neděli předkolo poháru ČMFS v Novém Rychnově. O tom, kdo přijde nebo odejde z mužstva, ještě není rozhodnuto. " Kádr je teprve v rozběhu, někdo přijde, někdo odejde, ale ještě se neví, kdo a kdy," sdělil trenér Zdeněk Hlávka. Mužstvo již od 12. července trénuje, ale příprava je teprve v začátcích.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­