21.06.2005 00:00
počet zobrazení: 1318

Vysočina napsala.

Komentáře k závěrečnému 26.kolu I.A třídy sk.B.
Telč - Dobronín 6: 3
Již v minulém kole zachránivší se hráči Telče měli úvod jako hrom, když se z trestného kopu trefila Procházkova skvělá levačka. Hosté ovšem odpověděli za necelou minutu s vydatným přispěním gólmana Nedorosta a hrálo se opět od nuly. Poté přišly světlé okamžiky výborně hrajícího Kročila, jenž dvěma brankami strhl vedení na domácí stranu. Hráči Dobronína se nedokázali dostat do herního tempa a kazili příliš mnoho míčů. O tečku za velmi vydařenou první půlí pro domácí barvy se postaral hlavičkou z rohového kopu Holý. V 56. minutě zvýšil na hrozivých 5: 1 pro hosty Jakubec a zdálo se být vše jasné. Avšak hráči Dobronína nesložili zbraně a dvěma slepenými brankami začali dramatizovat utkání. Domácí hráče vysvobodil z nastávajícího tlaku Bartušek, který tak uzavřel pro oko diváka velmi pohledný zápas. Góly: 9. a 25. Kročil, 3. Procházka, 45. Holý, 56. T. Jakubec, 84. Bartušek - 4. Krpálek, 71. T. Sedláček, 75. Hypeš. ŽK: 0: 1. Rozhodčí: Sláma - Staraka, Talpa. Diváci: 100. Poločas: 4: 1. Telč: Nedorost - Šeda, Straka, Procházka, Holý - Macek, Jančo, Burian (86. Semančík), Chalupa (46. T. Jakubec) - Bartušek, Kročil. Dobronín: Holub - Pachl, Hypeš, Krpálek, Kubeš - Sklenovský, Vaněk, Hlávka, Kubát - Kalců, T. Sedláček (75. Laška).

Kamenice - Stará Říše 1: 1
Utkání se nepovedlo ani jednomu ze soupeřů, zrodila se asi spravedlivá remíza. Na góly se čekalo až do 50. minuty, kdy dostal hosty do vedení z pokutového kopu Vítů. Slovan srovnal krok v nastaveném čase zásluhou Kotka, který po průniku do vápna nedal umístěnou střelou brankáři Veselému nejmenší šanci. Góly: 90. Kotek - 50. (PK) Vítů. Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 3: 0. Diváci: 100. Poločas: 0: 0. S. Říše: Veselý - Kouba, Vítů, Holub, Pytlík, Rychecký, Pokorný, Ticháček, Svítil, Vaňkát (88. Nedvěd), Rychlý.
Okříšky - Bedřichov 3: 1
V posledním zápase sezony již o nic nešlo a motivace hráčů obou mužstev chyběla, což bylo vidět i na hřišti. V poklidném tempu si domácí dokráčeli pro vítězství. S "A"týmem Okříšek se tímto zápasem rozloučil Pavel Milostný. "Potvrdilo se, že naše mužstvo neumí hrát proti slabším soupeřům. Chybí motivace, spíš jsme k vítězství doslova došli,"míní trenér Okříšek Petr Kylíšek. Góly: 10. Kotrba, 20. P. Jůza, 70. Tvarůžek - 55. Vanko. Rozhodčí: Nenadál. Bez karet. Diváci: 100. Poločas 2: 0. Bedřichov: Mátl - Vanko, Číhal, Tůma, Lapeš, D. Oberreiter, A. Oberreiter, Švarc, Vrzáček, Mašek, Kocmánek.
Jaroměřice - Mohelno 3: 1
Úvod patřil domácím, kteří přitlačili soupeře na jejich polovinu, ale byli to hosté, kteří po pěkné kombinační akci v 15. min. otevřeli skóre Cabejškem. Běžela 18. min., kdy domácí odpověděli Kalayem - 1: 1. Vzápětí mohli jít do vedení, ale dorážka Kalaye šla těsně vedle branky. Jaroměřice měly míč pod kontrolou a hosté spoléhali na rychlé brejky. Hned na začátku druhé půle se dostal do gólové šance střídající Sova, ale jeho úmysl ke skórování zlikvidoval dobře chytající Ležák. V 67. min. se domácí dočkali, kdy je dostal do vedení Pikolon. Vzápětí se nádherně trefil M. Foltýn a upravil na konečných 3: 1. "I když kluci moc chtěli, byla znát malá nedůležitost zápasu. Jsem rád, že ve druhé půli hráči pobavili věrné fanoušky, kterým bych chtěl jménem celého mužstva za přízeň poděkovat,"uvádí trenér Jaroměřic Radek Venc. "O nic nešlo, pohodový zápas. Navíc bylo to moje poslední utkání v oddíle, chtěl bych poděkovat hráčům a popřát, aby jim to dobře kopalo,"doplňuje trenér Mohelna Jaroslav Tlačbaba. Góly: Kalay, Pikolon, M. Foltýn - Cabejšek. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1: 2. Diváci: 150. Poločas 1: 1. Jaroměřice: Bartoš (85. Prokeš) - M. Foltýn, Svoboda, Mareš, Homola (75. Karásek), Urbánek, T. Foltýn, M. Kopeček, Kratochvíl, Pikolon, Kalay (46. Sova). Mohelno: Ležák - Všetečka, Krejčík, Malý, Schmidt, Horký, Kafka, Střelec, Kraus, Němec, Cabejšek.
Kouty - M. Budějovice 0: 6
Už od deváté minuty bylo jasné, že diváci neuvidí pohledný fotbal. V 9. min. se hosté z pokutového kopu ujali Hlávkou vedení. Domácí od této chvíle přestali hrát fotbal, což vyhovovalo hostům. Budějovice se tak lehce dostávaly do šancí a ty stoprocentně využily. "Soutěž byla rozhodnuta, hráči nepodali výkon, jaký jsme očekávali. Soupeř hrál velice dobře,"říká kouč Koutů Zdeněk Dubec. Góly: Marek Černý 2, Michal Černý, Hlávka, Kvapil, Forman. Rozhodčí: Dostál. ŽK: 2: 0. Diváci: 90. Poločas 0: 3. Kouty: Mastný - Kubišta (59. Jánský), Novotný, Bublan, Růžička, Pařízek (70. Bartoš), S. Čech, Smejkal, Zacha, Čáp, A. Čech. M. Budějovice: Klouda (74. Málek) - Michal Černý, Hlávka, Veselý, Forman, Marek Černý, Bratrů, Michal, Kvapil, Škoda (Kopeček), Nevařil (46. Krejčí).
Opatov - Jemnice 5: 2
Hosté se ujali vedení hned ve 3. min., kdy přihrávku Stehlíka zužitkoval Ďurač - 0: 1. V 19. min. vedla Jemnice již 2: 0. Domácí se dostávali do šancí, ale hosty zdobila větší snaha. Do přestávky však Opatov zásluhou Prokeše a Kantora vyrovnal. Ve druhé půli se hrálo jasně v režii favorizovaného Opatova, domácí soupeře téměř k ničemu nepustili. Hattrickem se blýskl domácí Prokeš. "Začátek jsme měli katastrofický a prohrávali 2: 0. Poté zlepšeným výkonem jsme do poločasu vyrovnali a pak už soupeře jasně přehráli. Vítězství je zasloužené, měli jsme daleko více šancí, než jsme proměnili,"hodnotí trenér Opatova Michal Kusák. "Předpoklady se potvrdily. Spousta hráčů byla po oslavách Barchanu unavená, vydrželi jsme hrát třicet minut. Pak jednoznačně ovládli hru domácí, byla to otázka skóre,"míní trenér Jemnice/ Vratěnína Martin Kincl. Góly: Prokeš 3, Kantor, Koubek (PK) - Ďurač, Stehlík. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 2: 3. Diváci: 60. Poločas 2: 2. Opatov: J. Kantor (45. Koubek) - Zahrádka, L. Pokorný (33. A. Konečný), M. Kantor, R. Pokorný, Brzezina, Rubák (75. Hanzal), Prokeš, Tomek, Fousek, Dolák. Jemnice/ Vratěnín: Koupil - Jobbagy (63. Křižka), Křivánek, Obrdlík, Kincl, Koutný, Šálek (52. Tesař), Ďurač, Stehlík, Novotný, Anděl.
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­