16.05.2005 00:00
počet zobrazení: 1596

Vysočina napsala.

Komentáře k ostatním zápasům I.A třídy sk.B.
S. Říše - Jemnice/ Vratěnín 1: 4
Domácí měli raketový start. Během první čtvrt hodiny šli čtyřikrát úplně sami na branku hostů, ale ani jednu tutovku nedali. Hosté naopak ze své jediné šance udeřili Stehlíkem. Po více jak půlhodině zbrzdilo nápor Říše vyloučení Kouby, ovšem o vyrovnání se před odchodem do kabin postaral Tichánek. Druhá půlka přinesla opět několik vyložených šancí Staré Říše, ale chybělo štěstí v koncovce. To se naopak přiklonilo k hostům. Ti z ojedinělého brejku převážili jazýčky vah opět na svou stranu. Marné dobývání hostující svatyně kýžené vyrovnání nepřineslo. Na druhé straně se dvěma brankami v samém závěru blýskli opět Jemničtí, kteří se postarali o velké překvapení. Góly: Tichánek - Stehlík, Novotný, Kincl, Tesař. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2: 2. ČK: 1: 0 (36. Kouba). Diváci: 150. Poločas 1: 1. Stará Říše: Zelený - Kovačík, Kouba, Vítů, Žák - Štrejbar, Holub, Pytlík, Tichánek - Vaňkát, Rychtecký.

Dobronín - M. Budějovice 1: 2
Domácí začali nebojácně a po pětadvaceti minutách přetáhl Kalců centr na nabíhajícího Milana Sedláčka, který se trefil parádně. Následné šance a pojistky Dobronína ovšem přišly vniveč a hosté trestali. Hrubky domácí obrany využil Krejčí a srovnal. Po hodině hry musel předčasně pod sprchy hostující Bratrů, ale přesilovka Dobronínu nešla. Hodně práce dělaly domácím nakopávané míče, kterými se Budějovičtí dostávali před jejich branku. Jeden z nich domácí obrana opět podcenila a Michal bez váhání utkání rozhodl. "Krize pokračuje. Myslel jsem, že to dneska konečně zlomíme, ale nevyšlo to. Děláme hrozné chyby v obraně a soupeři je vždy trestají,"hodnotí trenér Dobronína Josef Láznička. Góly: M. Sedláček - Krejčí, Michal. Rozhodčí: M. Doležal. ŽK: 3: 0. ČK: 0: 1 (60. Bratrů). Diváci: 70. Poločas 1: 1 Dobronín: Chvátal - Pachl, L. Sedláček, Krpálek, Hypeš - Hlávka, Sochor (46. Kubeš), Vaněk, Sobotka - Kalců, M. Sedláček (46. T. Sedláček).
Kamenice - Telč 5: 1
Kamenici poslal již v první minutě do vedení Kotek ranou k tyči. Po zbytek první pětačtyřicetiminutovky se ale domácí střelci odmlčeli a to se jim vymstilo. Hned po příchodu z kabin telčský kapitán Jančo po rohu vyrovnal. Domácí se ovšem nedali. Zlepšili svou hru ve středu hřiště a po hodině hry spustili šestiminutovou kanonádu. Telčský Nedorost musel třikrát lovit balon ze sítě. Vítězství domácích pečetil v závěru po individuální akci Opelka. Góly: 1., 66. a 68. Kotek, 63. M. Strašík, 78. Opelka - 50. Jančo. Rozhodčí: Talpa. ŽK: 1: 0. Diváků: 100. Poločas: 1: 0. Telč: Nedorost - Straka, Šeda (72. Hejda), Vetýška, Holý, Burian, Jančo, Bartušek, Chalupa, Procházka, Kročil.

Bedřichov - Opatov 0: 2
Bedřichov daroval body i Opatovu. Domácí sice v první půlce favorizovaným hostům příliš nedovolili. Hrála se vyrovnaná partie a oba gólmani příliš práce neměli. Skóre se začalo měnit až po změně stran. Domácí si jak už to v poslední době bývá, neodpustili hrubku, kterou Prokeš s díky proměnil ve vedoucí gól. Bedřichov se snažil, a ke kýženému vyrovnání byli blízko Vanko a Morávek, jenže mezi tři tyče míč nedostali a hosté trestali. Fousek nařízenou penaltou nepohrdl a uzavřel sobotní skóre. Góly: 53. Prokeš, 85. Fousek (PK). ZK: 4: 1. Diváci: 50. Poločas 0: 0. Bedřichov: Jančok - Vanko, Číhal, Tůma, Lapeš - D. Oberreiter, Morávek, Škoda (87. Záboj), P. Kocmánek (72. Kubeš) - V. Kocmánek, A. Oberreiter.
Mohelno - Přibyslavie 0: 2
Hosté se představili jako technicky dobře vybavené mužstvo, kterému nechyběl důraz v útoku. Za celý zápas měly Přibyslavice více brankových příležitostí. Domácí tentokrát svoji hrou zklamali početné publikum. Za stavu 0: 1 neproměnil domácí M. Kafka pokutový kop. Vítězství Přibyslavic pečetil v 77. min. Noháček. "V domácím prostředí to byl pro nás klíčový zápas. Je to již třetí pokutový kop, který jsme nedali. Pokud neproměníme takové standardky, nemůžeme pomýšlet na body,"zlobí se trenér Mohelna Jaroslav Tlačbaba. "Chtěli jsme bodovat a cíl splnili. Chci poděkovat hráčům za taktický výkon,"hodnotí přibyslavický kouč Miloslav Loucký. Góly: 25. J. Jeřábek, 77. Noháček. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2: 1. Diváci: 200. Poločas 0: 1. Mohelno: Ležák - Bula, Knotek, Krejčík, Čech, Holas, Horký, Střelec, Kafka, Kraus, Němec (Pelán, L. Kafka, Schmidt). Přibyslavice: Šimeček - M. Kuthan, Venhoda, Zeibert, Masopust, Musil, F. Kuthan, J. Jeřábek, P. Jeřábek, Herbst, Noháček (Částka, Franclík, Svoboda).
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­