09.03.2005 00:00
počet zobrazení: 1339

Turnaj: muži "A" - 7.kolo

Poslední zápas na zimním turnaji skončil vysokou prohrou s jihlavskými mladíky. Žďár nad Sázvou porazil Hartíkovice a tím nás odsunul na konečné poslední místo. 

 Jednoznačná záležitost domácích mladíků se začala rodit až po půlhodině. Jihlavští hráči dokázali zhuštěný obranný val Polné dobýt pouze dvakrát. "Zápas byl od začátku v naší režii. Soupeř betonoval a než jsme se prosadili tak to trochu trvalo. Bránili velmi nepříjemně,"říká trenér Jihlavy Aleš Křeček, jehož svěřenci si po změně stran otevřeli střelnici. "Polná odpadla fyzicky, jejich styl hry se roztrhal a my si pěkně zastříleli,"dodává Křeček. Jeho protějšek na lavičce Polné Milan Palkovič uznal kvality soupeře. "Pouze v první půlce jsme se vcelku drželi, pak jsme prostě na mladé a běhavé kluky nestačili. Ten rozdíl byl veliký a zejména v tak okleštěné sestavě,"hodnotí Palkovič.

 Góly: 32. Tenkl, 40. Kovařík, 48. a 85. Chlup, 63. Vícha (PK), 77. Príhoda (PK), 89. Nestarec.

Rozhodčí: Sojka. ŽK: 1: 0. Poločas 2: 0.

Jihlava dorost: Krupica (64. Invald) - Vícha, GebreSelassie, Vávra, Nešpor - Křivánek (46. Príhoda), Chlup, Janíček, Cihlář (56. Nestarec) - Tenkl (46. Durda), Jakub Kovařík (46. Fišer).

Polná: Skočdopole - Šimek, Pártl, Kisslinger, Kratochvíl - Fazekšek, Tomas, Procházka, Krčál, Gondek - Skořepa.

Tabulka -1 nenalezena
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­