31.01.2005 00:00
počet zobrazení: 1167

Turnaj: muži "A" - 2.kolo

V druhém kole zimního turnaje jsme se utkali se Žďárem nad Sázavou, který je nováčkem v divizi. V utkání jsme začali velice dobře a výsledkem bylo, že jsme v 10.minutě vedli již 2:0. Do dvacáté minuty jsme měli více ze hry i přesto že chybělo několik hráčů – Krčál, Gondek, Mazač, Půža.

Od dvacáté minuty se hra začala vyrovnávat a výsledkem bylo několik šancí Žďáru, ale gól soupeři přinesla až penalta v 25. minutě. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili pár gólových šancí, ale bez gólového efektu.

Druhý poločas u nebyl zcela dle našich představ, protože soupeř se dostával častěji do gólových příležitostí a podařilo se mu vyrovnat na 2:2. I přes větší tlak a důraz soupeře jsme se stále dostávali do gólových šancí, kdy Tomas šel dvakrát sám na Žďárského brankáře, ale nedokázal trefit bránu. Gólu se dočkal až po „chumlu“ před hostující brankou. Žďárští dokázali, ale do konce utkání vyrovnat a tak zápas skončil jako minulý rok 3:3.

Góly: Kunc, Bárta, Tomas

Sestava: Polná – Skočdopole; Šimek, Pártl, Kratochvíl, Bárta; Kunc, Tomas, Krautšnajdr, Skořepa; Šejstal – Náhradník: Vampola ml.

Tabulka -1 nenalezena
 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­