25.01.2005 00:00
počet zobrazení: 1266

Polná dostala od Třebíče dva góly během minuty

Převzato z deníku Vysočina: Fotbalová příprava na jarní část sezony se pomalu rozbíhá. Na umělé trávě Na Stoupách se během víkendu představily i dva týmy z Jihlavska. Stará Říše suverénně vyhrála, Polná favorizované Třebíči dlouho vzdorovala.

Třebíč - Polná 2: 0 "Na to, že mezi oběma týmy byl rozdíl dvou tříd, bylo utkání poměrně vyrovnané,"říká vedoucí polenského mužstva Jindřich Skočdopole. V zápase 1. kola jihlavského zimního turnaje měli Polenští i několik slibných příležitostí. Tu největší zahodil Petr Tomas, když třebíčského gólmana nepřekonal ani tváří v tvář. O osudu utkání nakonec rozhodla 64. minuta, kdy favorit skóroval dvakrát během čtyřiceti vteřin! Příští sobotu nastoupí Polná proti Žďáru nad Sázavou. Góly: Budař, Jan Veselý. Poločas 0: 0. Polná: Skočdopole - Kratochvíl, Pártl, Mazač, Kunc, Bárta - Krautšnajdr, Gondek, Krčál, Tomas - Skořepa.

Stará Říše - Rokytnice 6: 1 Ke svému druhému přípravnému zápasu nastoupila Stará Říše ve značně kombinované sestavě. "Zhruba z poloviny nastoupili kluci z béčka. Před zápasem jsem z toho měl trochu strach,"přiznává trenér Staré Říše Jaroslav Svítil. Jeho svěřenci ho však mile překvapili. Od 17. minuty sice prohrávali, ale Pytlík s Nevosadem už do přestávky skóre otočili a po změně stran už měl zápas jednoznačný průběh. "Hráči zabojovali a nakonec hráli fotbal, na který se dalo koukat. Vytáhli se, musím je pochválit,"konstatuje Svítil spokojeně. Příští sobotu čeká Starou Říši v dalším přípravném utkání účastník krajského přeboru z Ledče nad Sázavou. Hraje se od 17.00 na umělé trávě Na Stoupách. Góly domácích: Pytlík, Nevosad, Lapeš, Pražák, Kovačík (PK), A. Pokorný. Rozhodčí: Kruntorád. ŽK: 2: 1. Diváci: 20. Poločas 2: 1. Stará Říše: Veselý - Kovačík, Kouba, Holub, Rychlý - Štrejbar, Lapeš, Pytlík, Pražák - Hrubša, Nevosad (A. Pokorný, Vranka).

 
­­­­­­­­ ­ ­ ­

­­­­­© 2003 - 2016 Fotbal Polná, kontakt: slavoj@fotbalpolna.cz, Skype: sk­oca007

­­­­­­­Slavoj TKZ Polná na facebooku
­Powered and created by TELE­3 s.r.o.­­